• crr'de geçekleşecek olan konser. evgeny grinko'yu istanbul'da en son 2015'te izlemiştik. özlemişiz.

http://www.biletix.com/etkinlik/vcrdt/turkiye/tr
  • her sabah uyanıp kaç gün kaldığına bakıyorum. bayram sabahında yatak ucundaki elbiselerime nasilsam öyleyim.
  • tahmin ettiğim gibi herkesin yana yakıla bilet aradığı konser. onlardan biri de benim.
    1 adet bilet de olsa olur. gider izler, tek başıma hislenir, gözleri doldururum.
    yeşillendirin özetle.
    bir de cemal reşit rey konser salonuna falan ek konser talebinde bulunsak birleşip, gün birlik olma günüdür. ben yazdım sosyal medya hesaplarına mesela.
  • 2 adet bilet ederi karşılığında nakit alınacaktır. kendime değil, aralarını çatmaya çalıştığım iki arkadaş için. gönül işi, hayır işi. gidemeyecek olan, içi acıyıp gitmesem de olur sevenler kavuşsun ulen diyen kim varsa yeşillendirmesi beni müteşekkir eder.

müzikle kalın
  • bu konser olmadı ama bir dahakine kesinlikle önceden davranacağım. geçen ay haberim oldu. çok geç öğrendim çok. moi sahne’ye de geliyormuş ama o yol gidilecek gibi değil. başka bahara kaldı diyelim. daha iyisi olur belki de kim bilir.*
  • büyüleyici bir konser gerçekleşti bugün cemal reşit rey’de.

evgeny grinko ve ekibi sanki bizden biri gibi içimize işledi ve duygudan duyguya taşıdı.

hem piyanoda hem gitarda hem de bateride harikalar yarattı ve zihinlerde güzel duygularla sahneden ayrıldı.

sabaha kadar çalsaydı da sabaha kadar dinleseydik.
  • akordiyonu aslında ne kadar sevdiğimi bana fark ettiren konser. tamamen şans eseri biletix’te dolanırken denk gelmiştim, hemen birkaç arkadaşımı da toplayıp bilet aldık. cemal reşit rey konser salonundaydı, saat 20.00
    verdiğim tüm paraya değen çok güzel, çok keyifli bir dinletiydi.
    (bkz: evgeny grinko) aşırı tatlı ve sempatik bir insan, yaptığı hatalara gülüp geçme şekli bile konser zevkini arttıran bir detay.
    o salonda olduğum için kendimi özel hissettiğim bir iki de ufak detay var:
    - stüdyoda kaydettikleri ama seneye yayınlanacak birkaç şarkıyı da ilk dinleyen bizler olmuşuz :)
    - bir şarkıyı da çaldılar ama ona henüz isim vermemişler, instagramdan isim önerilerine açıkmış, öyle dedi tatlış.
    yanındaki ekibi de harikaydı, bir daha istanbul’a gelirse -ki kesinlikle gelir- hemen koşun derim.

edit: imla
    edit 2: evgeny’nin bateriye geçtiği ve herkes çok beğendiği için iki kere çalınan şarkıyı bilen varsa yeşillendirirse çok sevinirim
  • nasıl haberdar olamadığıma hala şaşırdığım konserdir.
    işi çıkan,sevgilisi terk edenlerin tek kişilik biletine talibim sevgili suserler,durmayın yeşillendirin.

edit : bilet bulundu teşekkürler :)
  • bunca popüler değilken de severdik bu adamı ve bunca popülerliği hiç sevenlerine batmamakta. sevilsin, tanınsın.
    mahcubiyeti ellerinden ayaklarından aktı yine bu konserde. ekibindeki her bir müzisyen şahaneydi. konser çok iyiydi ve son yıllarda izlediğim (nick cave’i başka bir dünya ve boyutta tutarak) iyi konserlerdendi.

enerjisi güzel insanlardı, müziğinde işinde gücünde adamlar ve kadınlar. ellerine sağlık.

not: en ön sırada oturan bir beşli vardı, hemen arkalarında da biz: allah bir daha aynı konsere ya da izlenen / dinlenen her hangi bir şeyde ön sırama kendilerini denk düşürmesin. dinimiz amin.
  • 60 yaş altı için biletleri tükenen konser.
hesabın var mı? giriş yap