• gerçekten bu olayı gözlerimle gördükten sonra bu ülkeden ümidi kestim.
  • insan ak trollerin provokasyon amaçlı şehit cenazesine katıldığından başka bir şey düşünmek istemiyor. bu kadar beyinsiz bir güruh olamayız değil mi? yoksa olur muyuz?
  • büyük ihtimalle hususi olarak bu işi yapmaları için cenazeye gönderilen paralı köpeklerce gerçekleştirilmiştir.

ha böyle bir durum söz konusu değilse iq 20 falan. şehit olanlardan biri eski chp milletvekilinin oğlu.

bunu da geçtim, lan allahın vitaminsizleri, chp ile terör arasında nasıl, ne şekilde bağlantı kurdunuz? emniyet teşkilatının kontrolü chp'nin mi elindeydi? asker chp'den mi talimat alıyordu? çözüm sürecini chp mi yönetti?

la bu cehape ne yaptı size sayın amına koduklarım?
  • nasıl bir cehaletle sınanıyoruz aklım almıyor.peygamberler döneminde bile böyle cehalet görülmedi...
  • büyük dedesi mustafa kemal'e karşı şeriatçı ayaklanma çıkardı
    dedesi inönü'yü taşladı
    babası ecevit'e kurşun sıktı
    kendisi kılıçdaroğlu'na mermi çekirdeği attı.

anadolu'da satılmışlık ırsidir.
  • bak bu adamı gördün mü?

yarın bu protestoyu yapan adamların benzeri evini basacak. elinde de pompalı tüfek olacak. senin yüzünden ben aç kaldım, senin yüzünden cennet ülkem mahvoldu diyerek size saldıracak, evdeki kadınlara tecavüz edecek, çocuklarınızı boğacak...

çok mu uçuk geldi?..

yok bu yaşanan uçuk değil. benim söylediğim uçuk. eyvallah.

kişisel tavsiyelerimdir. kimseyi bağlamaz. kimse yapmak zorunda değil. ama ülke bizim için tedbir almıyorsa biz kendimiz almalıyız. evinizde en az 3 aylık yiyecek, su ve yaşam malzemesi olsun. evde nakit değil bir miktar altın -gram çeyrek vs...- bulundurun. para işe yaramayabilir ama altın her zaman işe yarar. kendinizi koruyabilecek duruma gelin. spor yapın. fit olun. yarın öbürsügün bir davar kapınıza dayanırsa kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilecek duruma gelin. tedbir alın. iş kötüye varacak demiyorum. iş kötüye vardı.

dikkatli olun tedbir alın.
  • düzmece algı operasyonundan başka bir şey değil. daha önce şehit cenazelerinde hükümete karşı gösterilen tepkiye cevap veremeyen akpli arkadaşlar çözümü bunda bulmuş.

gerçi buldukları adamın cinsel taciz, uyuşturucu, yaralama vb. suçlarlardan sabıkası varmış, bu durumda akp tabanını yansıtıyor diyebiliriz.
  • suriye'de alevi katliamlarının ardından lokum dağıtılarak kutlama yapılan "fatih camii"nde gerçekleşmiştir.
  • (bkz: çomarlar)

''bu memleket delilerle, geri zekalılarla, ruh hastalarıyla doludur.'' hüseyin nihal atsız

ulan chp'den nefret eden bir insanım, profilime girip yazdıklarımı biraz okursanız anlarsınız. ama kardeşim bu çomarlar bana chp'yi savunduruyor! bu insanlar aptal mı, yoksa bizim zekamızla mı dalga geçiyorlar?

hayır 2002'den beri ''cehape zihniyeti'' mi yönetiyor bu ülkeyi? yoksa akp mi yönetiyor?
    terör hangi parti döneminde bu kadar arttı, dağlardan şehirlere kadar indi? cehape döneminde mi?
    ''çözüm süreci'' diye diye pkk ile kim masaya oturdu, pazarlık yaptı? cehape mi?
    şehitlere kim kelle dedi?
    kim ''sayın öcalan demeyi serbest bıraktık'' diye açıklama yaptı?
    katil apo'nun barış mektubu(!) ne zaman, hangi dönemde mitinglerde okundu?

daha sayayım mı? şu işe bak arkadaş! daha geçen aylarda ''çözüm sürecini buzdolabından çıkartabiliriz, yeniden masaya oturabiliriz'' diye açıklama yapan cehape zihniyeti miydi?

ülkeyi 2002'den beri hangi parti yönetiyor, hangi parti teröre bu kadar müsamaha gösterip bir yıl içinde bunca şehit vermemize sebep oldu?

bu insanlar kafayı yemiş arkadaş. chp'den nefret eden bir insana chp'yi savunduruyorlar. sen pkk ile masaya oturan bir partiye sesini bile çıkarma; ''barış, kardeşlik'' diye zevzek zevzek konuş. ama tüm bu olaylardan chp'yi sorumlu tut!

allah'ın akıl fukaraları! cehalet ve kıt aklın cirit attığı bir memlekete demokrasi getirirsen, sonuçları böyle olur.

arkadaşlar hepimize geçmiş olsun; bu olay şunu kanıtlamıştır ki iktidar en az 50 sene gitmez bu topraklardan. çünkü adamlar teflon tava gibi; ne yapsalar üzerlerine yapışmıyor. ülkede yaşanan her olumsuz olaydan muhalefet sorumlu tutuluyor.
  • dün rte yaralıları ziyaret ederken sanki az önce ölmekten kıl payı kurtulmamış gibi tek derdi rte ile fotoğraf çektirmek olan şahsın içinde bulunduğu çoğunluğun üyeleri tarafından yapılan ve hepimizi utandıran protestodur.

çok açık söylüyorum toplu cehalet tüm hoyratlığıyla varlığını sürdürmeye devam ederse bu güzel ülkenin tarih sayfalarına karışması fazla uzun sürmeyecektir.

bugünün dünyasında cahil toplumlar yok olmaya mahkumdur!

edit: çok ufak bir ekleme yapma ihtiyacı hissettim. böyle bir protesto karşısında kılıçdaroğlu'nun hazır tüm kameralar da oradayken çıkıp gerçekte teröristlerle iş birliği yapanların kim olduğunu isim isim haykırması gerekirdi. hani dün ahmet hakan medyanın ilgisini çekecek bir şeyler söyleyin ki sizi haber yapalım gibisinden arsızca konuşmuştu ya işte kılıçdaroğlu'nun artık bu fırsatları kaçırmayıp medyaya istediğini verme zamanı gelmiştir. artık havuz medyası istismar etmeye doyamadığı şehit cenazesi yayınlarını mı kesiyor onu da o zaman görürüz bakalım.
hesabın var mı? giriş yap