• ülkenin ekonomi bakanının istifası, ekonomi için olumlu olarak algılanması ne kadar içler acısı bir durumdur.
  • bu mikrop istifa ettiyse yarın piyasalar demeli çok kötü açılacak, biden’nın seçilmesinin piyasaya olumsuz etkilerini muhtemelen yarın göreceğiz. bence bu damat yarınki kötü açılış üzerine kalmasın diye istifa etti.
    bize öpecekler (bkz: altan)
  • damat herşeyi zirvede bırakıp gitti. helal olsun.
  • ülke ekonomik olarak yangın yeri olmuş (her açıdan olmuş da şimdi konu ekonomj), bakan "allah sonumuzu hayreylesin" diyip istifa ediyor. içerisinin de yandığı, sonundaki üç noktadan belli.
  • acaba berat albayrak diye biri yok muydu, hepsi benim kafamda mıydı diye düşünmeye başladım
  • git bi bak gitmiş mi git bi bak
  • dışişleri bakanı olacağı konuşulan damadın istifa etmesi olayı. ekonomiyi çökerttik, şimdi allah’ın izniyle dünya üzerinde kavga etmedik bir ülke bırakmayacağız. selam ve dua ile...
  • "sağlık sorunları nedeniyle" kısmını okuyunca kahkaha attım.

sanki ülkemizin ekonomisi dört dörtlükte, çıkıp bir de istifa nedeni olarak başka bir kulp buluyor.

muhtemelen kabul edilmeyecek istifadır. süleyman soylu misali.

haber kanalları durumdan bir haber,resmi bir açıklama yok. askıda kalacaktır..
  • abd ye gidip bak bu vasifsiz istifa etti dolari bu vasifsiz gelmeden onceki haline geri dondursek olmaz mi diye soramaz miyiz? ekonomiden pek anlamam uzmanlar cevaplarsa sevinirim.
  • artık para stoklayabileceği kıyı, köşe, kulak arkası, anüs, sandık, depo, toprak altı vb bir yer kalmamıştır demek ki. istifaya sevinenler de acizdir. sanki isimlerin bir önemi var. sanki o isimler sebep oluyor tüm olumsuzluklara. biri gider, diğeri gelir, nedir ki yani?
hesabın var mı? giriş yap