şükela:  tümü | bugün
 • bir yavrumuz buna maruz kalmış ve nihayet mahkemeye gidip şikayetçi olmuş iken, bu travmaya daha fazla dayanamayıp 3 ay sonra intihar etmiş. ailesi ise serbest birakilan tecavüzcünün, sosyal medyada yeterince tepki gelirse, tekrar yargılanmasını istiyor.

  en azından ailesinin acısını dindirelim:

  https://www.twitter.com/…status/1159953922850787328

  edit: olayin detaylari:

  ahmet emre y.'nin ablası aslı k., "bu adam yıllarca benim annemin yaptığı yemeği yedikten sonra gece kardeşimi istismar etmiş, sonra sabah kalkıp yine annemin hazırladığı kahvaltıda sofraya oturdu" ifadelerini kullandı.

  http://www.krttv.com.tr/…-donduran-olay-h11175.html

  intihar ettigindeki haber :

  https://www.corluhaber.com.tr/…atini-kaybetti/5708/
 • (bkz: kaynak)
 • serbest bırakılması ne demek ya? cidden nasıl serbest bırakılınıyor anlam veremiyorum.

  bu arada işin daha da ironik tarafı kültürümüzde namus vs inanılmaz derecede önem verilen bir şey. bir kadının poposuna baktığın zaman bile “ayy namus elden gitti, temizlemek için evleneceksin” tarzı saçma sapan şeyler bile yaşanıyor. rtük bile “toplum ahlakını korumak” adı altında çıkıp sansür yasası soktu, fakat gel gelelim tecavüzcü serbest bırakılıyor. tecavüz gibi inanılmaz derecede büyük bir suç ve iğrenç bir şey göz ardı edilip, sansür yasalarına vs nasıl daha fazla önem veriliyor algılayamıyorum. ve dediğim gibi bizim kültürümüz cinsel konulara inanılmaz derecede önem veriyor, demek ki tecavüz buna dahil değil. ben öyle anlıyorum...rezillik.

  cidden her geçen gün insanlar daha da insanlığını kaybedip daha da ilkel bir hale geliyorlar, her geçen gün bu ülkeden daha da soğuyorum, her geçen gün öfkem daha da artıyor, her geçen gün daha da nefret ediyorum.
 • adaleti yerine getirmeyip, gerekli cezaları vermediğinizde bu pedofil orospu çocuklarının ekmeğine daha çok yağ süreceksiniz.

  bir gün be arkadaşlar, sadece bir gün şu ülkede şu tarz rezaletlerle karşılaşmayalım. imkansızı arzuladığımı biliyorum ama ne diyeyim...

  o pedofil orospu çocuğunu alıp sallandırmayan adalet sisteminin de ben apayrı ...!

  t: türkiye'den siktir olup gitmek için başka bir sebep!
 • konu "emre için adalet " başlığında inceleniyormuş ama benim dikkatimi o degil bu başlik çekti. herkes için de aynı sey geçerli. konunun infial yaratması için çarpıcı bir başlığa sahip olması lazım çünkü.
  konuya gelirsek , korkunç ve neden o yavrucak bunu ailesiyle, bir yakınıyla paylaşmadı. bu korkunç travmayı yillarca nasıl sırtlandı. ailesi bir değisiklik olduğunu anlamadı mı?
  aile aile diyorum. herşey onlarda bitiyor. çocuklarınıza sahip çıkın. ben 3.5 yaşındaki yegenimi, 19 yaşındaki erkek kuzenimle bile bir kaç saat başbaşa kalacak gibi oldulardı da işimi iptal edip cocuğun yanında kaldım. güvenmeyin kimseye.
 • anlayamadigim nokta, bir ailenin böyle bir olayi 9 yildir nasil farkedemez. çocuğunun iç çamaşırını yikayan sensin, vucudundaki darplari gormesi gereken sensin, hic mi dikkatini cekmez?
 • sosyal medyada adalet aranan bir ülke olduk.

  kokuşmuşluğun çürümüşlüğün son noktası, emeği geçenlerin allah belasını versin, alayının amk.
 • yalnız emre için adalet ama hangi emre ve zanlının ismi nerde? twitter’da da kontrol ettim sadece emre ismi geçiyor başka hiçbir bilgi yok! sadece “emre ve tecavüzcü akrabası” bilgisi ile sanırım hiçbir merci harekete geçmez!
 • bu tecavuzcu serefsiz, magdurun akrabasiymis ve magdurun annesi bu serefsizi oglu yerine koyup, evinde besleyip, bakmis. korkunc kere korkunç

  http://www.krttv.com.tr/…-donduran-olay-h11175.html

  ahmet emre y.'nin ablası aslı k., "bu adam yıllarca benim annemin yaptığı yemeği yedikten sonra gece kardeşimi istismar etmiş, sonra sabah kalkıp yine annemin hazırladığı kahvaltıda sofraya oturdu" ifadelerini kullandı.
 • şuna bak. bu kardeşimiz üniversite okumuş, mezun olmuş ve askerliğini kısa dönem yaparken sinir krizi geçiriyor ve o zaman anlatabiliyor ancak. en az 22 yaşındaydı bu çocuk intihar ettiğinde. o 70 yaşındaki azgın moruğun haşatını çıkarırdı. keşke şu şerefsiz ölseymiş.