şükela:  tümü | bugün
  • 19 mayıs stadında yapılacak olan mitingdir.

stat aşkı depreşti reisin bu seçim döneminde. fenerbahçe'nin teknik direktörü olması nasıl yakışırdı ama değil mi?
  • bakalım bugün ne saçmalayacak kudreti sallantıda padişahımız dediğimiz miting.
  • miting dedigin meydanda olur meydanda.
  • millet kıraathanesi bombaydı onun üzerine çıkamaz artık, vaad olarak çay ve kek veriyor daha ne olsun
  • gelene 20 tl + köfte ekmek + ayran verilecek mitingdir. o stadın dolmasının başka yolu yok.

edit: çaylak bir arkadaş ulaştı mesajı şu şekilde:

"merhaba, akp ankara mintingi başlığında, memurların zorla getirilmediği gibisinden yazanlar olmuş, büyükşehir de çalışan memurların imzası alındı geldiğine dair. icerden bildiriyorum isteme istemeye gitmiştir oradakilerin çoğu. zaten birileri yazmış elinde telefon mitingle ilgileri yok diye. ilk sayfadan size sadece mesaj atıldığı için size yazıyorum, editlerseniz sevinirim iyi günler"

kaybedeceksiniz.
  • haftasonu olması nedeni ile memur ve belediye çalışanı katılımının biraz daha fazla olacağı ama dünkü muharrem ince gece mitinginin yarısı kalabalığa ulaşamayacak mitingdir.

malum oruç nedeni ile davar gibi yatmayı seven kitleyi cezb edecek beleş su, yemek de yok...

(bkz: 8 haziran 2018 m. ince bağdat caddesi mitingi/@well cooked)
    (bkz: mitinge bakarak ak parti zayıfladı demek/@well cooked)
  • stad'da yapılması, miting sonrası iftar yemeği ile tamamlanırsa iyi katılımcı kazandıracak seçim olacaktır. haftasonu tatili olması, iftar yemeği, ücretsiz ulaşım, girişte kolay tespit uygulaması (memur katılımdan kaçamaz) gibi etmenlerle istenilen katılıma kolayca ulaşılabilir.

siyasi tavsiye değildir, yatırım tavsiyesi hiç değildir.

edit: ironiyi anlayamayan arkadaşlar olmuş hatta çok ağır bir hakaret etmişler. arkadaşlar bir entry ile yargılamayın kimseyi, aslını astarını bilmeden o görüşe ait diye yargılamayın (daha açık yazardım ama malum özgürlük). ironi nedir bir dikkat edin.
  • saat kaçta olacağını merak ettiğimdir. tv izlemediğim için internetten takip ediyorum gündemi. tv izlesem başadığı anda haberim olurdu çünkü.
  • neler yapacağını degil de neler yaptığını ve neler yapmayıp yaptığını anlatacağı mitingtir.