• çocuk derinlerden doğalgaz çıkardı, yarın müjdeyi verirler.
  • grinding içeren görüntülerdir.
  • üstüne vazifeymiş gibi çekip sonra yayan arkadaş içindeki duyguları zar zor bastırmış biri sanırım.

ayrıca ben niye yapamıyorum diye ciğeri yanan, siyasal islamcı olduğuna her türlü bahse varım.

edit: arkadaşlar ben burda yapılan eylem doğru demiyorum. yapanın suçu x ise çekip yayanın suçu 100x.

edit: söven sövene. sövenlerin entrylerine girip bakıyorum bilin bakalım kimler. allah kitap deyip domuz yemeyen!!! ancak allah adı ile çalan, faiz yiyen, yetim hakkını gömen ayrıca zina eden ahlak yoksunu primatlar. bana söveceğinize gidin bir bakın yaptığınız siyasetin islam dininde yeri ne? belki akıllanırsınız.

edit: kimseye küfür etmedim. o kadar küfür yedim ve lanetli çaylak oldum.

edit: çaylağa taciz etmişim o yüzden lanetli çaylak olmuşum. hani nerde? böyle böyle susturuluyoruz. anlaşılan bir gün hepimizi susturacaklar.
  • bi uzaylı videoları bi de yiyişme videoları. hd'sine denk gelemedik amk
  • o değil de bence artık asıl irdelenmesi, ötelileştirilmesi, eleştirilmesi hatta itin götüne sokulması gereken kişiler, elinde tuttuğu telefonla üstüne vazife olmayan her şeyi kayıt altına alıp internette yayınlayan dalyaraklar olmalı.

(bkz: seni mi sikiyorlar)
  • bunu çekmek suç
  • birazdan buralar (bkz: herkes sevişiyor bir ben sevişemiyorum hissi) ile boğuşanlarla dolar taşar.
  • az yavaş amk.
  • dry humping yapıyorlar. terimleri sevişme tecrübemden değil bütün kategorilere hakim olduğumdan biliyorum.
  • oldukça profesyonel.
hesabın var mı? giriş yap