• elim ayağım titriyor. beynimi çalıştırdığım için glikoz ihtiyacım oldu. mutfağa gittim. heyecanla zuladan bir şey yiyeyim dedim. tam da "eti cin iyi gider" düşüncesine kapıldım. nereden bilirdim böyle olacağını.
    eti cin'i aldım paketini açtım. amacım iki tane almaktı. öyle görünce beş tane aldım. o da nesi paket elimden düşeyazdı. hadi bu kullanıcı hatası. bir tanesini havada tutmaya çalışırken dolabın kapağı kapandı içeri uçtu cin.
    sonra her zamanki cin diye bakmadan elimi attım. o da nesi elim jölelendi. jölelenince yiğitiyle meşhur jöle geldi aklıma. bıngıl bıngıl böyle. iştahım gitmedi yine de.
    elim neden bu kadar jölelendi diye hızla onlarca case'i gözden geçirirken gerçekle yüzleştim.

görsel

eksik malzeme kullanılmış. parçacıklar konmamış. kan beynime sıçrayamadı bile. bunun için enerjim yoktu.
    aklıma bimer, cimer, dimer hepsi geldi bir an şikayet için. ama vazgeçtim. birkaç tane yiyince sinirim yatıştı.
  • rezalet puanı 10/10 olan rezalettir. mutfaktaki eti cinimi sokakta yakarak protestoya başlıyorum.
  • allah başka zeval vermesin kardeşim. rezalet puanım: otur sıfır.
  • "beynimi çalıştırdığım için glikoz ihtiyacım oldu" dan sonrasını glikoz ihtiyacımı karşılayamadığım için okuyamadım.
  • eve exorcist çağırarak protesto ettiğim rezalet.
  • cin olmadan şeytan çarpmaya çalışmak
  • bu gözler bunu da gördü ya artık. söyleyecek laf bulamıyorum.
  • eğer gerçekse, üretim hatasıdır. bir şeyin ucuz olması, marka tarafından vaat edilenin karşılanmamış olmasını meşrulaştırmaz.

azcık uyuzluk yapın, eti de size “tüketici çenesini kibarca kapatma kolisi” göndersin. karam, brownie filan derken kan şekeri toplanır zaten.

eti, sendeyiz.

can manay, özliycez piç.
  • hepsini okudum, sen haksızsın eti cin seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.
  • geçen bakkala girdim. eti üç harfli dedim. bakkal “evet eti üç harfli” dedi. eti’nin üç harfli olduğunu biliyorum. üç harfli almak istiyorum dedim. önündeki çarkıfeleği gösterdi, çevir dedi.

çevirdim. c dedim, mini etekli hostes bakkalın duvarındaki panoyu çevirdi, tekrar çevirdim, i dedim bir anda yanlışlıkla...

darad diye uyarı sesi geldi. başka oyuncu olmadığı için yapacak bişi yoktu. bakkaldan çıktım.
hesabın var mı? giriş yap