• "bırak şunu da biraz ders çalış, sınavda lost mu soracaklar?" diyen velilere kapak olmuş sınavdır.
  • sabah kahvaltıda allah'ın vereceği zihin açıklığına* yardımcı olsun diyerek acı bi kahve yaptım ama hakkaten pek acı olmuştu.
    baktım içemicem azcık süt koyayım dedim içine.
    allah sizi inandırsın ya 1 parmak ya da 2 parmak süt koydum, parmak dikine değil yanlamasına olacak şekilde.
    ulaaaan sınavda bi karın gurultusudur başladı ki allah allaaaah!
    valla çok korktum arkamdaki kız el kaldırıp "hocam bu önümdeki ayı osuruyo" dicek diye.

neyse,
    gurultu bi yandan aldı yürüdü zaten. sonra da kahvenin diüretik etkisinin sonuçları hissedilmeye başlandı.
    pipi kaslarımı azıcık gevşetsem, bildiğin altıma yapcam.
    karnım guruldadıkça burnumu çektim, sayfa çevirdim gürültü olsun diye.
    çiş bastırdıkça başka şeyler düşündüm.
    ölylece geçti gitti işte sınav.

gazi mühendislik 104 nolu sınıfta girdim sınava.
    arkamdaki kıza buradan sesleniyorum.
    osurmadım! karnım guruldadı!

bu arada matematik biraz zordu ama verilen süre zarfında yetişmediği için tabii.
    bi yarım saat daha olaydı, çözülmeyen sorular da çözülürdü sanırım.
    ama o zaman da ya osururdum ya işerdim heralde.
  • pazarlamaci konulu sozel mantik sorusunu kim hazirladiysa onunla tanisip, bir yerde bulusup bir yere oturalim. once ne icecegini o soylesin garsona, sonra ben de diyeyim ki 'ne ictiyse aynisindan istiyorum'.
  • sayısal: 99.9
    sözel: 99.9
    eşit ağırlıklı: 99.9

sonuçlarıyla beni hiç şaşırtmamıştır.zira sınavdan önce çalıştım.,gerekeni yaptım, baktım.evde baktım sadece. attım hafızaya. beyin bedava;bedava ya. taşıyorum, niye hamallık yapayım. baktım, karşıma çıktı, hepsini yaptım.
    bu kadar
  • sözel bölümdeki edi ile büdü şimdi nerdeler, ne yapıyorlar sorusu beni derin düşüncelere gark ettirmiştir. soruyu okuduktan sonra, edi nerde büdü nerde, işleri güçleri var mıdır, baba olmuşlar mıdır diye bir an ciddi ciddi düşünmüş sonra sığamadığım ilkokul sırasına ve önümdeki kağıda bakarak ulan ben nerdeyim peki ha ben ne yapıyorum allah belamı versin demişimdir.
  • 15 kasım 2009 ales'te gün içinde 50 60 civari entry girilirken 9 mayıs 2010 ales'te 200lere dayanmıştır.demek ki ösym bu kez fena dayamıştır.

(bkz: bu sefer güldürmedi)
  • bu sene optik okuyucular yerine, emekli öğretmenler tarafından elde okunmaktadır.
  • insallah herkesin dediği kadar kotu geçmiştir.
  • gariptir en çok zorlandığım soru lost'la ilgili olan soru oldu.hayır onlarca bölümü boşa izlemişim gibi hissettim. lostu kim beğenmez diye sormuşlar, şıklarda önce hiç kimse seçeneğini aradım, olmadı lost ne lan tarikatını aradım onu da göremeyince bayaa zorlandım gerçekten. şaka bi yana o ne biçim soruydu lan öyle.
  • karnımın guruldamasından soru çözemediğim sınav olmuştur. bir daha sınava aç karınla gideni yök kovalasın.
hesabın var mı? giriş yap