• twitter'da biri galatasaray'ın deplasman sıkıntısı için en güzel yorumu yapmış:

--- spoiler ---

''misafirlikte sıçamayan insanlar gibiyiz amk''
    --- spoiler ---
  • arada 1 puan fark kalmış, ligin iyi takımlarından birine bir ton eksikle 5 gol atmışız adam beşiktaşlılar niye seviniyor diyor. ananın amına seviniyoruz.
  • 90 + 13 arif yerde penaltııııı...

e tabi yok artık o günler. kendileri yurtdışında seyahatteler.

sorarlarsa winner dersin aq. kim bilecek.
  • yaralı aslandan daha kötü bir şey varsa o da himmet ve duasız aslandır :)
  • 1- belhanda ve feghoulinin bu senelik galatasaraya maliyeti (bonservis+yıllık maaş) 22-23 milyon euro. aldığı verim ise neredeyse anlık parlamalar hariç( o da feghouliden) 0

2- galatasarayda hocalar değişir, futbolcular değişir ama korneri en öndeki rakip adamın kafasına atma geleneği değişmez. birader ahmak mısınız anlamıyorum yetiştiremiyor musunuz?

şimdilik göze çarpan şeylerin bunlar olduğu maç
  • (bkz: gel artık be hocam)

pardon o gelmiş miydi? ahahahahaha
  • ulan gençlerbirliği küme düşecek, hala maç satılmasından bahsedenler var. oğlum bak eğer muhakeme yeteneğiniz yoksa söyleyin illa bir tedavisi vardır.
  • kazanan takımın teknik direktörü fit olduğu kadar da yakışıklıydı...ya da bana öyle geldi.
    tebrikler ümüt hocam...
    not:kartallar yüksek uçar...
  • maçtaydım. gençlerbirliği taraftarı içinde kendini saklamadan maçı izleyen pek çok galatasaray taraftarı vardı ve gençlerbirliği taraftarı hiç saygısını bozmadı. cimbomumun yenilmesine çok üzüldüm ama gençlerbirliği için sevindim. aldıkları 3 puan helali hoş olsun. umarım ligde kalmayı başarırlar.
  • fatih terim geldi, avrupa fatihi geri döndü. galatasaray şampiyon len amk. 8 de 8 len amk.

sonuç: ümit özat'a yenildiler.

(bkz: avrupa fatihiymiş galatasaray)
hesabın var mı? giriş yap