• ihanet projesi kanal istanbul hakkında yerinde ve geleceğe dair umut veren açıklamaları sayın ekrem imamoğlu'nun.

“af dileyerek kurtulamazsınız, hukuk önünde hesap verirsiniz”

"efendim, ‘vatandaşımız bizi affetsin', ‘eyvah ihanet ettik, aldatıldık' gibi cümlelerin geçmişte olduğu gibi gelecekte de bizim için hiçbir kıymeti yoktur. inşallah birkaç sene sonra bu ülkenin yönetimi aklı başında derli toplu liyakat esaslı bir sürece kavuşacaktır. bugün bu işin peşinde koşanlar; gelecekte af dilemeyle kurtulamayacaktır. hukukun önünde hesabını verirler."

https://www.sozcu.com.tr/…-istanbul-yaniti-6363309/
  • şu tayyibin herkese inat bu kanalı yapıcaz açıklamasından sonra baktım ortalık sessiz dedim yine kaldık bi başımıza. saolsun ekrem başkan gerekli cevabı vermiş halkını da sahipsiz bırakmamıştır.
  • imamoğlu olmasa sırtlan sürüsüyle savaşacak tek adamınız yok.

ne yavaş, ne zevzek açılımı yapan zat.

ekrem başkan bunların alayıyla tek başına vuruşuyor. vurduğu yerden de baya baya ses çıkıyor.

imamoğlu, bitmek bilmeyen kabusa 2023'te son verecek kişidir.
  • işte muhalefet böyle yapılır dedirten açıklamalardır.

bu sefer yediğiniz nanelerin üstünü 'hata ettik, kandırıldık' diye örtemeyeceksiniz. şakşakçılar da iyi dinlesin bu açıklamaları.

ayrıca şu başlık altında bile mansur yavaş, ekrem imamoğlu kıyası yapan aktroll ve kendini muhalif sanan gerizekalılara kafam girsin.
  • vatandaşın hakkını korumaya devam eden gönüllerin sultanıdır aynı zamanda.

rantın karşısında, vatandaşları için çelik bir iradeyle duruyor.

helali hoş olsun sana atılan oylarımız.

o sandık er yada geç gelecek, her şey çok güzel olacak.
  • sağlam şekilde verilen mesajdır.

akçomarların içini titretendir.
  • elinde istanbul referandumu kozu olduğunu düşündüğüm istanbul belediye başkanı.

tahminimce eğer kanal istanbul gibi bir konuda diretilirse belediye kaynaklarını kullanarak istanbul halkına kanal istanbul konusunda referanduma gidip buradan çıkacak sonuca göre halkın aleyhinde proje yapılıyor diyerek propagandaya girişebilir.

anket sonuçlarına göre referandumda hayır çıkması çok olası.

propagandasını da ben gücümü halktan alıyorum diyerek kullanabilir.
  • (bkz: geliyor imam imamınoğlu, hem dürüst hem taşaklı bir insanoğlu)
  • muhalefetin motivasyonu olması gereken açıklama.

bu motive olmuş düşüncenin karşısında ne yandaşı durabilir, ne müteahiti durabilir.
  • tehdit diyenlerin götüyle dinlediği açıklama.

tehdit değil, manifestodur. bunu yaparsanız ve batırırsanız, finalde bahanelerinizi kabul etmiyoruz demektedir. ve bunu söyleyen türkiye'nin en büyük şehrinin belediye başkanıdır.

kimdir bu belediye başkanı? istanbul'un %54'ünün oyunu alan kişidir. yani istanbul halkı adına söz söyleme hakkına sahip en yetkili isimdir. şimdi siktirin gidin az ötede ağlayın.
hesabın var mı? giriş yap