• önce apple'ı sorumlu tutmayacağını söyleyip ardından verip veriştirdiği için 0 puan verdiğim rezalet. o kadar rezalet başlığı içinden ilk 100'e bile giremez yani.
  • başarısız bir apple virali olmuş. üzgünüm...
  • apple zamanında müşteri memnuniyeti çıtasını çok yükseklere çektiği için bunu sanki bir mağduriyet gibi baz alan çoğu sayıda tüketiciden sadece bir tanesinin serzenişi.

çelik tel diyorsun mübarek!

birde müşteri kaynaklı sorunu marka hizmeti kapsamında incelettirip o kadar adamın zamanını çalıyorsun. istediğin sonuç çıkmadığında da ''rezalet'' oluyor adı.

o çelik tel keşke ense köküne çarpsaydı!
  • aşırı uzun yazayım ki derdim büyük görünsün.
  • rezalet puanım 10 üzerinden 2.
  • aynı rezaleti yaşamama ramak kalmış ama kıyısından dönmüşüm resmen. arkadaşa çok geçmiş olsun (!)

geçenlerde betonda güreş yaparken yere serilmem suretiyle apple watch'um kırılmıştı. sağolsun genius arkadaşlar "darbe marbe anlamam spor yapıyomuşsunuz, değişim hakkınız var" diyerek apple watch saatimi özür dileyerekten rolex ile değiştirdiler. şuan daha rahat boks yapıyorum.

teşekkürler samsung.
  • yazarların saçma rezaletleri ile sözlüğü çöpe çevirmeleri yetmedi şimdide yakınlarının rezaletleri ile sözlüğe musallat oluyorlar.dün birisinin yakını diş ipi elini kesti diye rezalet başlığı açmışlardı.
    saati kırılan arkadaş sanırım apple'ın "efendim çok haklısınız, ayıp ettik, özür dileriz" diyerek yeni bir saat vermesini bekliyordu.arkadaş kırılmış işte.adamlar kamera kayıtlarını inceleyip ipin saate çarptığı ana bakıp "gerçekten hafif bir darbe gelmiş" diyerek ücretsiz tamir etmesini beklemek saflıktır.
  • (bkz: gerizekalı vol. 53626)

özet: adam ip atlarken saatin camını kırmış, bu saat kırıldı sadece cam taktırmıyorlar komple yeni saat almam lazım diyor.

hiçbir akıllı saat darbelere dayanıklı değil. sen onu koşarken, bisiklet sürerken vs kullan diye var git de sağa sola çarp, sonra kırılınca ağla diye değil.

rezalet puanım: 10 üzerinden 0.2
  • düzgün anlatılamadığını düşündüğüm rezalet

adam niye bedava değiştirmiyorlar demiyor. benim sadece cam kırıldı, apple niye sadece cam bedelini alıp camı değiştirmiyor da komple yeni saat satmaya çalışıyor diyor

apple'ın bu politikası rezalet değil mi şimdi?
hesabın var mı? giriş yap