• herkes bir milyon verse adamları tarafından kurulmuştur.
  • dün kendilerini deneyip pek bir beğendiğim yer. 3 tane sosisli yedim. hayvan gibi açız sonuçta. yanına bir ayran içtim. iki tane arkadaşım da benle beraberdi. onlara da birer tatlı ısmarlayıp, bir de limonata aldım. hepsi 6.93 tl tuttu. 7 kuruş da bahşiş bırakıp çıktım.

süper mekan lan.
  • tabelalarında "her şey"i birleşik yazmış olan mekan. eksi birdir bu bazısı için.
  • sattıkları ürünler için talep ettikleri fiyatların üstünde hizmet veren mekan.servisi sirkülasyonu sağlamak adına gayet hızlı.kullandıkları gıdalar taze.ayrıca biz ucuz satıyoruz o yüzden istediğimiz asık suratlılıkta davranırız düşüncesinden uzak bir işletme anlayışına sahip olduklarından dolayı olmuş mekan.
  • işletmecisinin taksim'de de konsepti devam ettirmek için yer aradığı mekanmış.
  • bardakta mısırdan kaşarlı tosta, portakal suyundan tatlıya her şeyin 99 kuruş olduğu mekan. o civarlardaysanız* kahvaltı yapmak için uygun, hesabı "3 parça" falan diyerek ödüyorsunuz, eğlenceli. başka yerlere de açsalar diyorduk, son zamanlardaki doluluğuna bakarsak açacaklarmış heralde.
  • çok pis müdavimi oldum. her öğle tatilinde uğrayip bir tatlı, bir kahveye iki lira vermezsem kendimi o gün yarım hissediyorum.

yine masaya her oturuşumuzda mutlaka "yau burası nasıl dönüyor?" muhabbeti etmezsek de olmaz.

seneye "99kr'nin eski tadı kalmadı yeaa!" diye ağız bükeceğiz limonata içerken.

bu osmanbey garip mekan şekerim.
  • pangaltı ramada hotel'in altında kısa bir süre önce açılmış yeme-içme hizmeti veren oluşum. değişik bir olay yaratmışlar. adından da anlaşılacağı gibi 99 kuruş, herşey 99 kuruş. yani tost, hamburger, soğuk sandviç, meşrubat, bardak mısır,vb... fikri beğendim, yiyeceklerini denemedim.
  • bir arkadaşımın her gittiğinde on iki farklı şey yiyerek çalışanların psikolojisini bozduğu minik yer.
  • (bkz: 99 francs)
hesabın var mı? giriş yap