• sadece çift forvette yardımcı forvet rolünde oynayabilecek oyuncu. bu adamın kanat oynamaması gerektiğini görmek için alim olmaya gerek yok. adamda top tekniği sıfır neredeyse. tamam boyd ve lens iyi durumda değiller ama adamlar en azından orijinal kanat oyuncuları.
  • başlığına giydirdiğim adamın diğer maça coşması totemini bu eleman için de şimdi kullanıyorum. herkesin ortak fikri, bu elemandan kanat olmayacağı yönünde. açıkçası ben bu elemandan da pek umutlu değilim, delici koşular yapıyor gibi gözüküyor ama oyun aklı biraz zayıf, bunun önüne top atıcaksın koşacak. galatasaray ve denizlispor maçlarında bunun örneğini gördük.
  • avcı kesinlikle bu adamı 10 numarada kullanmalı.ljajic inanılmaz formsuzken ve diaby’de 10 numarada gayet etkili oynarken neden böyle bir değişikliğe ihtiyaç duymadığını merak ediyorum.ljajic’in ilk yarının kalan maçlarında yedek oturması,ligin ikinci yarısından itibaren daha iyi bir performans göstermesine katkı sağlayabilir biraz burnu sürtülsün yedek kulübesinde.

t:10 numarada oynaması gerekirken kanat oynatılan oyuncu.
  • mental açıdan çok zayıf bir oyuncu. sahada resmen ne yaptığını bilmez bir halde geziyor. atılan paslara geç reaksiyon veriyor. güçsüz ve savruk. tek iyi özelliği siyahi olması.

not: erkeğim
  • çöptür kendileri. oğuzhan bir, diaby iki.
  • kazmanın önde gideni.

ayak içi skilim ondan en az 5 kat iyidir.az önceki pozisyonda adam akıllı ayak içiyle pas verebilse burak golü atmıştı.
  • necip uysal'dan tek üstün yanı daha hızlı koşması.
    edit: len'in aynısı bunu atlamışım.(rengine kadar)
  • çok kötü topçu,öyle böyle değil.
  • herifin beyninde 220ms lag var. tercihler felaket, yetenek sıfıra yakın. tam bir vasıfsız.
  • uzak ara super lig’in bu seneki bidone d'oro u.
hesabın var mı? giriş yap