• konyaspor'un 1994 doğumlu genç milli savunma oyuncusu.

http://altligler.blogspot.com/…lkerim-bardakci.html
  • şu an altay'da kiralik olarak oynayan konyasporlu stoper. 1.ligin üzerinde bir tekniği var. ayrıca çok hoş ve tatlı bir köpeği var.
  • kariyerine doğru adımlarla devam ederse 3 büyüklerden birinde ya da avrupa'da sağlam bir takımda oynayabilecek özelliklere sahip oyuncudur.
  • gec oldu ama sonunda süperlig'desin. u 19'dan bu yana takibimde olan solak stoper. ayrica sol bek'te oynayabilir. teknigi iyidir. hadi güveniyorum sana.
  • yerli marcao.

solak oluşu, topu stop ediş şekli, oyuna sokma tarzı, vücudunu kullanma şekli falan aynı.
  • kasımpaşa maçında takım kaptanı olarak saha çıkmış solak stoper. beraberliği getiren golde asisti yapan sol beki savunma arkasına kaçıran pası atmış.
  • ismail kartal ın türk futboluna tekrar kazandırdığı stoper.ileri doğru çok büyük katkıları var. alan kazanır ağa.konyasporun gollerinin yarında asistten önceki top bu arkadaştan çıkar.
  • 3-4 senedir alt liglerde takip ettiğim oyuncu.

stil olarak birebir marcao.

sol ayağı ve hızı iyi. hava toplarında biraz kısa kalıyor.

özellikle sol stoper açlığı olan süper ligde, bu seneye kadar adam akıllı süre almaması çok ilginç.

topa sahip olan büyük takımlarda, topu doğru kullanma açısından sırıtmayacağını düşünüyorum.
  • 7 şubat 2021 beşiktaş konyaspor maçı'nın konyaspor adına gol olabilecek en az 4 pozisyona çok kritik müdahalede bulunan defans oyuncusu. abubakar gibi forveti faulsüz çok iyi markaja aldı. bir beşiktaşlı olarak kutluyorum.
  • 4 günde iki kez beşiktaş ve konyaspor karşılaşınca dikkatimi çeken stoper. 2 maçta da bence konyaspor'un en iyisiydi. sol ayağı ile rahat bir şekilde oyun kurabiliyor. fiziksel olarak gücü üst düzeyde buna rağmen hantal da değil. stoper için hızı ideal seviyede fakat çabukluk konusunda emin değilim. markaj, kafa topu, top çalma ve pozisyon alma gibi temel stoperlik prensiplerinde de oldukça etkiliydi ki aboubakar gibi bir forvete karşı izledik kendisini. karakter olarak da saha içinde bana iyi bir izlenim verdi. devre arasında sanırım adı geçmişti, eminim scout ekibi benim gibi 210 dakika üzerinden değil çok daha uzun izlemeler sonucu analizlerini yapmıştır ama 210 dakikanın sonucunda ben 3 büyüklerde as stoper olabileceği izlenimini edindim. umarım sene sonu beşiktaş'a gelir.
hesabın var mı? giriş yap