şükela:  tümü | bugün soru sor
  • vasfının ne olduğunu merak ettiğim, kanaat önderi tavırlarıyla siyasi tweetler atan bir twitter fenomeni. fikirlerinde ve görüşlerinde çoğu zaman ortaklaşsam da bu kendini çok önemli zanneden ve her siyasi meselede milletvekillerinden bile daha çok duruş belirten tavrı beni irrite ediyor. ilk başlarda “heralde gazeteci ve duruşunu gösterme gayretinde” falan diye düşünüyordum ama anladığım kadarıyla siyasi bir vasfı yok. ve niye bu kadar kasıyor anlamış değilim.
  • eğlenceli tweetler atan adam. şahsi bir kanaati varsa söylüyor sadece, önderlik falan tasladığını görmedim. pek çok twitter fenomeni gibi beğeni almak istemesi bence normal.

imam-hatip mezunu ve dersimli olduğunu söylüyor. siyasal islama yakın görüşleri olsa da akp'li değil gibi. daha doğrusu iktidarın pek çok icraatını ve politikasını eleştirdiğini gördüm.

örnek
  • twitter'dan tanıdığım kadarıyla her düşünceden ve inançtan insanla oturup çay içebilecek, sohbet edebilecek geniş yürekli ve samimi bir insana benziyor. bazı düşüncelerine katılmıyorum tabi, orası ayrı.