• "abuse etmek" veya "abuze etmek" $eklinde n tane turkce kar$iligi olmasina ragmen kullanmaya kasanlar vardir ki tukurulup kacilmalidir.
  • en temiz turkce karsiligi bokunu cikarmak ile verilebilir.
  • şu an bile korkunç gelen bir oyundur narin bünyeme, zira bir anda patlak veren uzaylı atlakları zıplarken çıkardıkları "viaağ", "üğee" sesleri gece uyutmazdı beni.. şimdi uyuyabiliyorum ancak sandalyeden zıplama ritüeli aynı bıraktığım yerde beni bekliyor oluyor..
  • bu isimle piyasaya sunulan oyunda, alien tipi yaratıklara meydan okuyan bir narin sibörg tarzı watandaşı yönetiyorduk, duwarlara tırmanabilen, ve silahı 180 derece dönebilen, bir cazgır karakterin rol aldığı oyunda müzik yoktu ama ses efektleri başarılıydı, hepsi wav formatındaydı üstelik. 3 disketti oyun, install edince 9,5 mb oluyordu. labirentlerde geçiyordu, merduvanlardan inip, taa yerin dibine geçiliyordu. 39 level'di sanırım... bir de 180 derece ateş edebiliodu eleman.
  • #19709980 entry'si ile ispiyonlanmadığı halde tarihçeme düşülmüş not sldfkjlsdkfjlk zeka ve hazımsızlık seviyesi kaygılandırıcı. yıl 2010 olmuş adam neyi kovalıyor. üzülmüyor diilim. sonra sansüre karşı yürüyüşe falan katılıyorlar sdlkfj.
  • bugun denk geldigim, moderasyon tarihceme yeni eklenmi$ bir madde. konu$ma cizgisiyle bir entryi formata soktugumda cikmi$ bende. kim bilir daha neler vardir.
  • başında çok uzun saatler geçirilen, basit ama fena halde eğlenceli oyun.
  • mortal kombat 3'le ayni zamanda release oldugunu hatirliyorum, yani 95-96 olmali.. konsept "binlerce yaratigi mermi manyagi et" oldugundan siniri super alir bunyeden.. basarsiniz tetige, 15 tane karincanin patlaya cortlaya ebediyete intikal edi$ini seyredersiniz.

tam bir platform'dur, dibine kadar arcade'dir. ba$arilidir.
  • hic bir zaman tamami gelmemi$ti sanirim . 3 disketti, belirli bir yere kadar (ilk ana bolum) oynayabiliyorduk . . tamami sadece orijinal kutusunda vardi . uhu .
hesabın var mı? giriş yap