• ana sayfasında şöyle bir metin barındıran vpn servisi; "enjoy the secure and unrestricted internet in , turkey (ya da hangi ülkeden bağlanıyorsan, o) and else where – the way it should have been."

"the way it should have been" ama nerde?!
  • yükledikten sonra yaptığım ilk şey xxx bookmarklarıma şöyle bir göz atmak oldu. amma özlemişm yahu tube8'i!
  • ben bunu yaklaşık 6-7 ay kullandım, geçtiğimiz iki aydır ihtiyaç duymadığımdan kullanmıyorum. herhangi bir sorun yaşamadım. sorun yaşamadığım için müşteri hizmetleri ile muhattap olmadım, iyi midir kötü müdür bilemem. birer aylık abonelikler aldım ve bittikçe yeniledim. aboneliğinizin bitmesine birkaç gün kala mail atıyorlar ama otomatik yenilemiyorlar. bağlantı hızını biraz düşürüyor (vpn sisteminde veriler karşıdaki bilgisayar ile sizin bilgisayarınız arasında bulunan bir sunucu üzerinden şifrelenerek alınıp gönderildiği için az da olsa yavaşlama kaçınılmaz diye biliyorum). başka bir vpn servisi kullanmadım, o yüzden kıyaslayamayacağım. memnun kaldım diyebilirim.
  • thepiratebay.org sitesine rahatlıkla erişebildiğim servis, alınası.

http://img535.imageshack.us/…g535/4002/66759761.png
    edit: uk üzerinden bağlanınca last.fm radyo bedava.
  • şahsen administrator hesabınız olsa ve diğer "run as admin" şeylerine ihtiyaç duymasanız da bunu "run as admin" demeniz şart.
    c:\program files\openvpn\bin klasöründeki openvpn-gui-1.0.3.exe'yi mutlaka run as admin yapın. yoksa benim gibi mail atar cevap beklersiniz.
  • anasayfasinda aylik 5 dolar diyor, odeme sayfasina gelince 5.95 diyor. hasiktir diyorum ben de.

edit: ha yine de dayanamayip bastim parayi aldim. napiyim lan, ben dnsle hostsla ugrasmaktan biktim, devlet site engellemekten bikmadi.
  • şahane. sansürü geçtim, cennet yurdumun sansürüne uğramamasına rağmen tt'nin sikik routing problemlerinden dolayı açılmayan bir çok siteye erişmemi sağlamış vpn hadisesi. aylık 1 paket sigara fiyatına.

bu arada üyeliği aşırı kolay, 5$'ı yatırıyorsun, önceden konfigüre edilmiş openvpn gui'sini çekiyorsun ve hangi ülkeden bağlanacağını seçiyorsun, voila. para yatırma dahil setup işini halledip vpn üzerinden bağlantı kurmanız toplam 3,5 dakika falan sürüyor. yanlız unutmamakta fayda var, windows 7'de admin yetkisiyle openvpn'i açmak gerekiyor.
  • ayda 5 dolar karşılığında 50 gb download limiti veren vpn hizmeti. isterseniz ayda 15 dolara limitsizi de var, veya 5 doları birden fazla ödeyerek +50 gb limit alabilirsiniz. normal bir kullanıcıya 2 x 5 dolar haydi haydi yetecektir bence.

her internet kullanıcısının fişlenebildiği akp türkiye'sinde ister güvenli sörf, ister bloklu sitelere rahat erişim, ister de sadece yurt dışına hizmet veren hulu gibi sitelere girebilmek için çok iyi bir çözüm.
  • hızı gayet yavaş olan vpn servisidir. us serverından 1 mbps, fr ve uk serverından da 2 mbps ile anca bağlanılabilmektedir.
hesabın var mı? giriş yap