şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sağlık sigortamı aldığım şirket. uygun primler ile kendinizi güvenceye alıyorsunuz. grup aynı zamanda acıbadem hastahanesinin de sahibi olduğu için iyi bir sinerji yaratıyorlar. her hangi bir sıkıntınızda, randevu alıp aynı gün doktorla hiç beklemeden görüşebilirsiniz. tahliller yapılır ve sonuç hem doktorunuza hem size e-posta ile bildirilir. herşey akılcıdır.

  ya ssk diyenlere, ssk bu hizmetin yanından bile geçemez diye cevap verebilirim ancak.
 • 400ytl ye 51 yaşında adamın sağlık sigortasını* yapan kuruluş.

  incelemede limitler de oldukça başarılı çıkmıştır. yurtdışı ve doğum* kapsam dışıdır. sigorta yaptırmayı planlayanların incelemesi tavsiye edilir.
 • tek bir kisiden bile odeme yaptigini duymadigim firma. kendi hastanesinde yapilan tedavileri bile odemiyormus. yapi kredi saglik gibi mukemmel bir firma varken acibadem'e bos yere para odeyip guvencede oldugunu sanmak gereksiz.

  simdi ogrendigim bir habere gore de birisine kartinizdan para cekemiyoruz diye 3 farkli kart bilgilerini alip bunlarin limitleri dolana kadar para cekmisler.
 • kanser hastası olduğunu öğrenen sigortalı kişiye hastalığınızı belki de biliyordunuz bu sebeple sigorta yaptırmış olamaz mısınız sorusunu sorabilmiş çalışanlara sahip sigorta şirketidir.
  evet sigorta şirketleri kandırmaya ve suistimale çok açıktır ve bu konuda kendilerine prim yatıran insanların çıkarı için şüpheci olmalıdır ama kanser diyoruz arkadaşım 1 sene beklenir mi pes...
 • hayatında kocaeli'nde bulunmamış ve iddia edilen tarihte yurtdışında çalışıyor olan bir sigortalısına isim benzerliğinden dolayı hemoroid teşhişi koyarak sigorta kapsamını güncelleyen, çooooook uzaklardan da olsa hemoroid tanısı koymada bir çığır açmış sigorta şirketi.

  simdi dört gözle unisex isimli bir erkek hastaya "deniz bey, siz daha önce hakkari acıbadem hastanesi'nde doğum yapmışsınız" diyecekleri günü bekliyorum.. benim sigortacım işini bilir!!
 • son zamanlarda cep telefonundan sürekli arayıp taciz ediyorlar. on dakka konuştu hatun tek hatırladığım 9,90 tl prim yatırıyomuşuz.
 • doğum amaçlı sigorta araştırma faaliyeti içinde, "seneye çok artış olmaz değil mi" sorusuna "kesinlikle olmaz" diyerek ilk poliçeyi 550 tl ye yapan bir sene sonraki poliçeyi 1380 tl gibi sağlam bir rakamla müşteriye yerleştiren türkiye ücret artış oranından habersiz sigorta firması.
 • genel merkezi küçükyalı' da bulunuyor. kadıköyden uğur mumcu yazan e5 ten küçükyalı' ya giden dolmuşlara binebilirsiniz ulaşım için. kadir has lisesinde indikten sonra üstgeçitten karşıya geçince sağda.

  şirket genelde kurumsal müşterilere sağlık sigortası hizmeti veriyor. sigortacılıkta fiyat bazlı rekabetten uzak durup acıbadem hastaneleri ile iş birliği içinde kaliteyi üst düzeyde tutmaya çalışıyorlar.
 • dünden beri 3 farklı kişi ile checkup, mobil sağlık gibi geçirmece tarifelerini bana satmaya çalışarak sapıklık yapan güzide sigorta şirketi. zaten hastanelerinizde resmen tecavüz eder gibi fatura çıkartıyorsunuz üzerine bir de sapıklık yapmayın kardeşim, insan olan laftan tek seferde anlar yahu.
 • sigortacılık bilmeden sigortacılık yapandır. 2010 tarihi ititbariyle hem bireysel hem de kurumsal müşterilerini hızlı bir şekilde kaybetmektedir. bir yıl önce 1000 tl olan poliçe primi şirket olarak zarar ettiklerinden bir sonraki yıl 3000 tl olabilmektedir. eşyanın tabiatı gereği yakın zamanda ya satılacaktır ya da kapanacaktır