• bu avm'ye starbucks kapısından hiçbir kontrole tabi olmadan girebilirsiniz.

(bkz: fiziken yaran güvenlik açıkları)
  • eski halini bilmem de şu an fiyat anlamında eline veremeyeceği bir avm bulunmamaktadır. fiyat söyleyince sözlükçülerin aslında söylemek istedikleri şeyler yaftalamasına maruz kalacağımdan söylemiyorum ama gidin buraya.

not: istanbul'da ikamet ediyorum.
  • ankarada, istanbul yolu üzerinde, gimata ve erciyes sanayi sitesine yakın bir outlet avmdir.
  • ankara istanbul yolunda bulunan adı outlet fakat fiyatları hiç de öyle olmayan, sözümona batıkentlilerin bir numaralı outleti millenium'un kapanmasına sebep olan; mısır çarşısı adında bir esnaf sokağını barındıran mavi bilgisayar ve liva pastanesine yakın olması sebebi ile tercih edilen sigara içmek için food courtunun yanında genişçe bir terası olan alışveriş merkezi.
  • gördüğüm belki de görebileceğim en kötü avm'dir. hemen her yönden rahatsız edici bir ortama sahip, yer avantajı çok iyi değerlendirilememiş. bir tek terasında hoş vakit geçirebilirsiniz lakin orada da manzara adına birşey bulmanız mümkün değil..

edit: her nedense zaman içinde fikrim bu konuda değişti, artık yemek katı haricinde beğeniyorum..
  • dogru duzgun yiyecek birsey bulamayacaginiz bir food courtu bulunan ankaranin gereksiz avmlerinden birisi. avm ariyorsaniz ilk tercih cepa olmalidir.
  • alternatif sinema arayışlarım sırasında incelediğim ve tüm filmlerin dublajlı yayınlandığını fark ettiğim avm. filmleri altyazılı tercih ettiğim için buraya hiç gitmedim ama okumaya olan düşmanlığına ve isminin başındaki "a" harfine bakarak hitap ettiği kitle hakkında ufak bir fikir edinmiş olabilirim.
  • itin öldüğü yere açılmış olan avmdir.
  • avm girişindeki 'acity' yazısının üzerine sivri iğneler konulmuş muhtemelen kuşlar gelmesin diye. bu kuşları kovmanın daha mantıklı çözümü yok muydu , yazık günah.
  • yaşasın içine sinema açılmış dediğim avm dır ama içindeki kolcuoğlu adana kebapçisinin kapandığı yerdir.gözümde hoş bir seda lakin damağımda özlem kalmıştır.ha bide 3d gözlük 3 liraya geçirmiyorlarmış haberiniz ola bide niye para veriyoruz dediğimizde büyük bir lütuf etmişler gibi sizin oluyor dedikleri sinemaya sahip.sanki ben gerçek hayatta 3d görmüyorum kamilll
hesabın var mı? giriş yap