• diğer adı "para babası"dır. genelde tropikal iklimlerde görülür ve etrafındaki diğer meyvelerin kendi ismindeki "asaletle" alış değerini yükseltir.
  • kendi dandik komünitesinde öyle veya böyle bir nüfuz sahibi olabilmiş çoğu erkek ile gayet de benzer refleksler gösteren adam.

az buçuk nüfuza sahip olunca padişahı da, din adamı da, akademisyeni de, muhtarı da, yazarı da, tv şovmeni de tamamen aynı şeyleri yapıyor. sıfır fark.
  • bu adamın herkesi küçük gören bir hali yok mu? şirin gözükmeye çalışıyor ama tamamen oyun. adamın hayatı kim güçlüyse onun yanında olarak, üstelik bunu da yine büyük bir sinsilikle yaparak geçiyor. baştan fetöcuydu gayet yakınlardı, sonra akpli oldu üstelik bunu yaparken onsekizlik kızlarla yatıp kalkıyordu. ta ki virüs şeyma ve ailesi peşine düşüceye kadar. çokta iyi oldu. şeyma'yı gram önemsemiyorum ama inanın bu kız, bu adamın yanında binkat daha masum. çünkü salaklığını, para için neler yapabileceğini hiç çekinmeden gösterebiliyor. hala kendini şamar oğlanına çevirmeye devam ediyor sosyal medyada. acun ise sinsi, plancı ve aslında halkı da gram sevdiği yok. o sadece işine bakıyor. paraları götürüyor. sonu hayrolsun ne diyelim. bir yerde patlaması kaçınılmaz.
  • köşeyidönmüş ve hala da dönen adam
  • şuan tv8 gel konuşalım programında sosyal medya olarak ekşi sözlüğü takip ettiğini söyleyen yapımcı.
  • kendisi burayı takip ediyorsa iki çift laf söylemek isterim.

acunn acunn!
    abi bana iş bul ya. arkada ışık tutmak olur, yetenek programında köpek oynatmak olur, survivor da ortalığı karıştıran semih rolü olur, o ses türkiye'de şarkıcılık olur...
    bana uğraşacak bir şey bul lan allahsız.
  • tanım : gelecekteki patronum. kral adam.

acun beni dominic'e götür ne olur. ingilizce biliyorum. istediğin dili gidip öğrenirim. gerekirse yerel halkın dilini kaparım hemen. bak survivor başlıyor adama ihtiyacın olur.

yetenek sizsiniz olur, o ses türkiye olur, ışık tutarım. leblebin suyun kahven bitince yenilerini koyarım. senin için senin hakkındaki tüm haberleri okur sana özet geçerim.

ya hadi en kötü şu tv8 dizilerinden birinde oynarım. 3 adam'a yardım ederim. ya bana şunu yap desen 3 gün sonra o işin membaı ben olurum. kamera bile tutarım.

şu genç arkadaşına bir ışık tut be. mail filan vercektim ama dedim şunu bulun desen 30 saniye sonra helikopterle evimden alırlar. bekliyorum patron.
  • bir insanın fenerli olduğu bu kadar mı belli olur dediğim kişi. çok iticisin çok.
  • survivor yarışmacılarına action kamera takma önerisini kendilerine sunar ve kaçarım.
  • param var ayrıca çok kültürlü bir bey efendiyim mi demiş.
hesabın var mı? giriş yap