• türkiye'de forexin sınırlandırılmasının ardından yurtdışında bu işlemin gerçekleştirilebileceği firmalar kaldı. mesela pepperstone, ic markets, tickmill gibi firmalar diyebiliriz. zaten ekşideki forexçiler de tickmill ile anlaşmıştı bir ara şimdi ne yaptılar bilmiyorum. ancak bu firmalar türkçe forex deneyimi sunamıyor.

eğer türkçe forex istiyorsanız da lisanslı, güvenilir, bilindik olan birkaç seçenek var. klasfx, xm, admin markets gibi. işte bunların içinden konuşup da müşteri temsilcilerinin hakikaten olaydan anlayan, maymunluk peşinde koşmayanı olarak gördüğüm firma admin markets. bu noktada xm ya da klasfx için bir karalama getirmek istemiyorum. çünkü onlardan da memnun olanlar var. ama bana admin markets daha iyi ve sıcak geldi. ha derseniz ki kaç paralık işlem yapıyorsun da konuşuyorsun diye. 1000 dolar civarı ya oluyor ya olmuyor.
  • şimdiki adı olivie market oldu aman diyeyim sakın böyle ucuz çakallık yapan firmalara para atmayın gizli scalp mı dersin kazanınca parayı yatırmama mı dersin herşey var adamlarda
  • (bkz: olive markets) tarafından satın alındılar. can çıkar huy çıkmaz timsali bir firma.
hesabın var mı? giriş yap