• size link yollayıp "bunu twitter/facebook hesabında paylaş, tıklanma başına 0,1 tl kazan" diyen sistem. 10 tık 1 lira, 100 tık 10 lira, 1000 tık 100 lira olarak geri dönüyor ama yüksek sayıda aktif takipçiniz * yoksa boşu boşuna reklam yaptığınızla kalıyorsunuz. hile yapmaya kalkarsanız fark edip kazandığınız parayı hilesiz miktara çekiyorlar. bence reklamveren için güzel ama linki hesabında paylaşan için çok da karlı bir seçenek değil.
  • kişisel reklam yapan, alanın da verenin de razı olduğu, win-win mottolu güzel sistem. twitter, facebook, instagram etkileşiminiz kuvvetliyse katılmanızı şiddetle öneririm. zira oturduğunuz yerden tek bir link paylaşarak para kazanıyor oluyorsunuz.

mottoları da 'more connection, more money' miydi, neydi. *
  • ben marka olsaydım asla bunun sitesinde kendimi teşhir ettirip "anca para karşılığı konuşulan markayım, hakkımda söylenenlere itibar etmenize gerek yok." diye kendimi afişe etmezdim. türkiye'de kurumsal iletişimin kimlere emanet olduğunun göstergesi bi nevi.
  • hesabımı kapattığım halde hala kampanya mailleri göndermeye devam eden oluşum. bi bırakın artık salın beni kardeşim ya.
  • sebepsiz yere hesabımı bloklayan şirket.

içeride yaklaşık 700 tl param kaldı. emeklerim haram olsun.
  • reklam hizmetleri veren ve reklam tıklatarak para kazanmak isteyenler için güvenilir bir sistem.

ayda 5-10 arası kampanya gelir. kampanyalar link tıklatma ve lead şeklinde ikiye ayrılır. link tıklatma kampanyalarında size verilen linki sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsınız ve tıklanma başına 10-25 kuruş arası bir meblağ alırsınız. lead kampanyalarda ise genellikle paylaştığınız linkteki siteye üye olunması veya tıklattığınız linkten bir uygulama indirilmesi gerekir. bu kampanyalar daha kazançlı olmasının yanı sıra çok zahmetlidir.

anlaşılacağı üzere sosyal medyadaki gücünüze bağlı olarak kazanabileceğiniz bir sistem. hesabınızdaki kazanç 50tl'ye ulaştığında banka hesabınıza aktarıyorlar. 2 yıldır kullandığım sistemde para çekme işleminde henüz bir sıkıntı çıkarmayarak güvenimi kazanmışlardır.
  • ınfluencer marketing networküdür. sosyal medyada yaptığınız paylaşımlardan, kampanya modeline göre yarattığınız click, impression ( görüntülenme), lead (form doldurma), action ( satın alma) bazında para kazanabileceğiniz bir platformdur. ben de bu networke dahil olup para kazanmak istiyorum derseniz https://www.admingle.com/signup-publisher linki üzerinden kayıt olabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap