240 entry daha
  • biz galatasaraylı taraftarların galatasaraylılığını sınamak için bir yerlerden gönderilmiştir bu adam. nereden gönderildiği meçhul...
  • bir insan, football manager'da bile, bir takımın haysiyetiyle, yapısıyla, duruşuyla bu kadar oynayıp dalga geçemez. insanın içi el vermez be..
  • akıl sağlığının acilen kontrol edilmesini istediğim insan. olm hangi akla hizmet yapılıyor bu transferler.
  • imkanım olsa "nabıyon len" diyerekten ensesine bir tane patlatacağım sözde galatasaraylı.

yahu arkadaş kazım transferi nasıl bir kafa ile yapılmıştır, anlamak mümkün değil.
  • fm oynasak, ilk sezon eline veririm; ikinci sezon ligden düşer zaten.
  • kendisi hakkında karar vermekte zorlandığım insandır : ya dünyanın en aptal insanıdır - çünkü bu kadar sorunlu ve yeteneksiz insanlar transfer edilemez - yada inanılmaz yüksek bi iq seviyesine sahip olup milyonlarca galatasaray taraftarına kendini yutturup hala orada kalabilen ve kulübü içten çökertmeyi başarmış bi ajandır dicem ama ajan bile bu kadar salaklık anlaşılıp diyip bu kadar saçma transfer yapmaz.
  • tahmin ediyorum ki şöyle transfer yapıyor;

+ bonservisin bedava mı?
    - evet.
    + kariyerinde herhangi bir başarın da yok.
    - yani, yok diyebiliriz.
    + oh oh tamam, kap şortunu gel, yarın idmandasın.

adnan bey duy sesimi; hiçbir klüple sözleşmem yok, haftada üç gün idman yapıyorum, lisedeyken okul karmasında oynuyordum. bir düşün be, yani düşünürsün diye ümit ediyorum, öyle bir kafa yapın var.
  • erşan kuneri'nin menajer hali. ikisininde adam seçimleri hemen hemen aynı, sadece kulvarlar farklı.
  • aziz yıldırımdan daha iyi bir fenerbahçeli olan şahıs
  • icimde kopan firtinanin basilica sorumulusu. neler yazarim bu beyefendi lie alakali ama isyanimi anlatmaya yetmez. colin kazima yillik bir kusur milyon arti macbasi vermek nasil bir insanin isidir. ben kendisinin futbolculardan komisyon aldigini iddia ettigim zaman bana laf edenler nerdesiniz?
118 entry daha
hesabın var mı? giriş yap