• to advance: ilerlemek..
    in the bus:" gentlemen, let's advance please, there's a lot of empty space at the back"
  • (bkz: in advance)
  • amerika da uretilen bir sigara markasi.
  • gerçekten iyi bir mama. evdeki ve sokaktaki canavarlara kullanıyorum. somonlusunu özellikle çok beğeniyor kedicikler. hızlımama.com diye bir siteden alıyorum. indirimlerle birlikte 15 kg paketini 230 tl ye aldığım oluyor. ispanya da üretilen bir mama olduğu için, ispanya ya gittiğimde fiyatına bakayım dedim: bizde o kadar pahalıya satmıyorlar diyebilirim
  • iki kediminde en çok sevdiği kuru mama. fiyat olarak diger profesyonel mamalarla ayni asagi yukari ve urun cesitliligi cok. kedilerimden biri 5 aylik digeri de kisir dişi. ikisini ayri ayri beslemek zor oldugu icin hem kisir kedilerin hemde yavrularin da yiyebilecegi bir urunu var. diger markalarda var mi arastirmadim ama kisir olan dunyanin en yemek secen ve piyasaki dandik bol aromali whiskaslara bile burun kiviran bebişimi advance kuru mamanin onunden kaldiramiyorum. ulan bu adiler de mi yapay aroma katiyor acaba diye killanmiyor degilim. ama dunya para verip veterinerden aldigim mama da yapayi basmiyordur heralde diye dusunuyorum.
  • iki kedime de advance kitten olanını veriyorum. daha poşeti açarken gelip tepeme zıplıyor haytalar. mecburen kapları doldurup getiriyorum öyle koyuyorum önlerine yoksa imkanı yok. tüyleri çok dökülüyor benimkilerin bilmiyorum, ben memnun değilim fazla. bazen kucağıma alıp seviyorum ve üstüm komple tüy kaplanıyor.
  • hakkında şöyle bir inceleme yazısı olan mama markası.

ben de 1 haftadır kullanıyorum ama hiç güven vermiyor. leş market mamalarını andırıyor. umarım yanılıyorumdur.
  • kedim obez olduğundan veterinerimizin-kendi tabiriyle ailemizin baytarı- tavsiyesiyle advance obesity aldık. gözlemlerim; kedimde fark edilir bir hareketlenme oldu, eskisine göre daha oyuncu, tüyleri parladı ve daha az dökülüyor mevsime göre. bir de gerçekten dışkısı kötü kokmuyor. kilo olayına gelince, hala tık yok; şişko göbüşüyle bi güzel yatıp diğer öğün ne zaman gelecek diye bekliyor :s
  • 4 aylık olan kedime tavuklu kitten olanından yedirmeye başladım, daha önce royal canin babycat yiyordu. advance kitten’a burun çevirmedi güzelce yedi ama bok kokusu çok ciddi bir şekilde değişti, iğrenç kokuyor. alışma sürecidir falan diyerek kokunun geçeceğini düşündüm de 10 gün oldu, hayvan her tuvaletten çıkışta evi çok ciddi bir koku sarıyor. kullandığım kum da en iyisi, kokunun kumla alakası yok direkt mamadan dolayı.

bu nedir arkadaş ya, sikecem veteriner-petshop tavsiyesini filan, önceki mamandan memnun musun kardeşim, o zaman macera aramayacaksın direkt devam. ya ben paradan puldan kaçan bir adam da değilim versele laga tüy desteği bilmem nesi her şeyin en iyisini alalım diyoruz da olmuyor, en iyi yol bildiğin yol.
  • advance adult chicken and rice mamasını kedilerim katiyen yemiyor ne yapicam bilmiyorum birde 15 kiloluk almıştım şastım kaldım
hesabın var mı? giriş yap