• ilk değil son da olmayacak ne yazık ki..
  • şerefsiz subhuman o çocuğa uzanan kolun kırılsın.

başlık şöyle daha doğru:
    (bkz: afganistan'da 9 yaşında evlendirilen kız çocuğu)
  • kopsun artık kıyamet
  • babanın ifadeye bak;

“i have no money, no work no food. i have to sell my daughter, i have no other choice.”

allah belani versin lan senin baba gibi. kafana sıkıp siktir olup gitseydin daha onurlu olurdun.

o babaya ayrı, 55 yaşındaki pedofil yaratığa ayrı sinirlendim. allah kahretsin sizi…!
  • sünnet diye biliyorum.
    müslümanların ona göre yorum yapması gerekir.

ben yorum yapamıyorum. çünkü inanca saygı diye zırlıyorsunuz sonra.

tanım: saygı duymadığım davranış.
  • videoyu sonuna kadar izleyemedim. allah kahretsin. böyle haberlerden, hayvanlara eziyet haberlerinden, kadınlara ve çocuklara insanlık dışı muamele edenlerin haberlerinden içim öyle bir daralıyor ki doğru düzgün nefes alamıyorum. artık kaçmaya çalışıyorum.
    tanım: okula gitmesi gerekirken para karşılığı babası tarafından satılan kız çocuğu.
  • ulan afganistan'da 200 bin dolara hükümeti yıkarsın, 2 bin dolardır o en fazla.
  • (bkz: hz. muhammed)
    (bkz: hz. aişe)

edit : (#145403483) şöyle bir entry var , burada okuduğunuz aişe aslında 18 yaşındaydı , yaşı adetten sonra sayılıyordu olayı tam bir yalandır. bu yalan da son 100 yılda söylenen yalandır. tıpkı nisa 34 ayetinde geçen dayak kısmının son 100 yılda değiştirilip evden çıkarın yapılması gibi.

1300 yıl hiç kimsenin umrunda olmayan bu davranışlar(kadına şiddet , çocuk evliliği ki bu gelenekler arabistan, afganistan gibi ülkelerde devam eder) son 100 yılda gelişen akıl , bilim , teknoloji , insan hakları gibi kavramlardan sonra sorun olmaya başladı. ekmeği de bu entryi giren cahillerden yiyen dinci modernistler ayetlerle , hadislerle oynamaya başladı ki ekmek kapılarından olmasınlar.

aişenin 9 yaşında evlendiği gösteren milyon tane kaynak olmasına rağmen , muhammedin dibindeki ömerin , alinin kızı ümmü gülsümü 10 yaşında aldığı da kaynaklı olmasına rağmen, aişe kendi ağzından ben 9 yaşındaydım demesine rağmen , bu cahiller , arabın dininin kölesi olmaktan kurtulamaz.

bu din laik cumhuriyetin en büyük düşmanıdır. ülkenin düştüğü bu halin en büyük sorunudur. atatürk milleti bu bataklıktan kurtarmak için dehasını kullandı, yasaklamak , kaldırmak yerine kuranı türkçeye çevirdi herkes ne olduğunu görsün diye ama malesef ömrü yetmedi... ondan sonra gelenler tam tersi politikalarla ülkeyi yine arabın dininin kölesi haline getirdi.
  • “yaradan da elçileri de evlilikte küfüf ( denklik ) tavsiyesi vermiştir, alçaklığı dine yamamayın.”

kadınların giyiminden alacağı mirasa kadar her şeyine karışan, kadınları ezme konusunda ve kadınların itaat etmesi konusunda emir üstüne emir vermiş olan dini inanış ne hikmetse küçücük kız çocuklarının evlenmesi konusunda “tavsiye” verivermiş.

“küçücük kız çocukları ile de evlenmeyin ulan” diye emir verememiş.

ne kadar da ponçik bir din. aman sakın eleştirmeyin!

tanım: türklerin kesinlikle örnek olarak almaması gereken bir kültürde yaşanmış hadise. avrupalılar gibi bireysel yaşayıp yalnız ölmek bile çok çok daha iyidir.

edit: düzeltme.
  • sizin allah belanızı versin orospu çoçukları sizi! bu masumlara nasıl kıyabiliyorsunuz iğrenç mahluklar!
hesabın var mı? giriş yap