• netflix’in yeni anime dizisi. az önce ilk bölümünü izledim ve genel itibari ile memnun kaldım. cici kızımız çalışma ofisindeki patronu başta olmak üzere, plaza ortamındaki tüm zorluklarla baş etmeye çalışırken, kendisini rahatlatabilen tek şey, death metal söylemek :) keyifli bir dizi, atıştırmalık tadında.
  • yeni başladım başlar başlamaz 3 bölüm bitti bile. gayet güzel bir mini dizi olmuş

edit:imla
  • 100 bölümlük ilk seri için: (bkz: aggressive retsuko)
  • herkesin iş hayatında yaşadıklarından bir parça bulabileceği leziz bir anime. bir gecede bitiyor meret.

https://t.co/ksedsuwaa6
  • "iyi ki plazada çalışmıyorum" dedirten anime. iki bölüm izledim, içim şişti.
  • bir günde bitirdiğim anime, zaten şuan sadece 10 bölüm var. heyecanla ikinci sezonu bekliyorum. bence aşırı komik ama bir çok insanı açmayacağından eminim. umarım 2-3 sezonla kalmaz, devam eder.
  • en keyifli binge watchinglerimden
    şirket içi köleliği, cinsiyetçiliği ve modern yaşamın stresini hayvanlar üzerinden anlatan eleştirel bir hayvan çiftliği parodisi.
    dikkatbedilmesi gereken bir diğer alt metin ise artık iş hayatının modern köleliğe dönüştüğünü harika biçimde yansıtan anime, insanların duygularına ve başa çıkma yollarına üzerinde durulması gereken açılardan bakıyor.
  • ilk sezonunu bir oturuşta bitirdiğim şahane anime. aşırı keyifli ve eğlenceli, buradan herkese tavsiye ediyorum; izleyin, izlettirin efem.

şimdiden fanı oldum ben galiba.*
  • bugüne dek seyrettiğim en feminist anime. karakterler hayvanlardan oluşturulmuş. şimdiden söyleyeyim, kediler çoğunlukta.
  • "yaşamın gündelik monotonluğundan sıkılan ve kendi ürettiğimiz çalışma ortamlarının ağırlığı altından ezilen bir kedinin, içinde baskıladığı hisleri karaoke barlarında death metal söyleyerek açığa çıkartması"nı anlatan anime dizisi.

biri bana bu cümleyi kursa dalga geçiyorlar derim o derece.
hesabın var mı? giriş yap