şükela:  tümü | bugün
  • burnunu mıncırarak "ağlarsan ben de ağlarım" demek.
  • söz değildir o. ağlamasından utanmayacak şekilde tutum sergilemendir. rahat hissetmesi yapılacak en en güzel şeydir.
  • neden illa bi şey söylemeniz gerektiğine inanıyosunuz ki?
  • yolda ağlayan kadın, erkek veya çocuk gördüğümde direkt yanlarına gidip yapabileceğim bir şey olup olmadığını soruyorum. biraz konuşma yeteneğim iyidir belki rahatlatırım, derdine ortak olurum, çözüm bulurum falan diye.
  • yanındayım!
  • neye ağladığı çok önemli. gereksiz şeyler ve ilgi çekmek için ağlıyorsa yüzüne bakmam hatta olabildiğince uzaklaşmak daha doğru olur bu tür kadınlardan. ciddi meselelerde ise çözüm yolu sunmak, güzel söz söylemekten daha yararlı oluyor.
  • ben ağlarken kabuğumda olurum genelde. kimse duymaz bilmez. üstelik zamana yayınca çok da ağladığımı fark ettim tam da şimdi. iki çocuk, kalabalık bir mahalle, sık gelen misafirler başka uğraşlar, şaşırdım nasıl yalnız kalıp da ağlayabildiğime şu an.

birine yakalandığımda ya işlem bitmiş oluyor öyle ıslak kirpikler kızarmış burun falan gribe atıyorum suçu. ya da tam ortasındaysam kaçış yoksa yıkıyorum bendimi.

hiç bir söz iyi gelmiyor susup yanında öylece oturmak kadar. ha bi de peçete verin.
  • no woman no cry.
  • ağlamak değil ama üzülmek yasak.
  • + hey ağlama

- ühühühü

+ yak bi cuğara

denir. ben sigara içmiyorum ki slk der ve ağlamayı unutup size trip atar.

sonra bi reboot atın düzelir. done.