• kadınlarla kafayı bozmuş bir yazar.

(bkz: engelle)(bkz: başlıklarını engelle)
  • dinle kafayı bozup bir yandan da tokyo veya new york'ta yaşamak istediğini söyleyen, ateistlerin cehennemde yanıp “allahım sen beni tekrar dünyaya getir söz ibadet edeceğim” diyeceğini sanan kafa karmaşası yaşayan yazar.

edit: kendince arapça zırvalara ihtiyacım olduğu kanısına varan din tüccarı.
  • (bkz: kerem önder) adlı yobazı savunan dinci ağır aktroll.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • yüzünü görmediğin halde ikili ilişkilerde kardeş gibi olduğumuz, samimiyetine ve iyi kalbine güvendiğim, düğünümden bir gece önce beni kutlayan zarif yazar :))
    iyiki varsın
  • ne yazar ne çizer bilmem ama ben bu nicki görünce bi güldüm.
  • tanım : ahmet kuralın düğün dernek 1 filminde canlandırdığı tüpçü fikret'in repliğidir. nicki kullanan üye yani bendenizin ne sigara ne de alkol alışkanlığı vardır. ağzıma sürmem, yüce rabbim de bunları kullanacak dertlere duçar etmesin inşallah. tabi sadece beni değil cümlemizi inşallah.

not 1 : sılaya yaptıklarından sora, sözkonusu repliğe sahip oyuncuya herhangi bir sevgim kalmadı. yaptığı davranışı da asla kabul etmiyorum. ne olursa olsun, hangi canlıya olursa olsun dayak, tehdit, darp, şantaj v.s. affedilemez bir davranıştır. allah katında bile kul hakkı sınıfındadır bu tür durumlar.

not 2 : bu olaydan sonra nickimi daha da değiştirme isteği geldi içime. önceleri gayrıciddi duran bu nicki, artık bu özelliğinin yanısıra bir de "şiddet" uygulayan bir oyuncunun repliği olması nedeniyle de istemiyorum. keşke nickimi değiştirebilseydim.
  • islam düşmanlarına gereken cevabı ömrünün sonuna kadar verecek yazar..

şu dizeler çok hoşuma gider. ne güzel demiş kim demişse :

deden bile söndüremedi islamın nurunu
    sen mi söndüreceksin ebu cehilin torunu

edit : din tüccarı değilim sadece ateistlere ve dini inancı zayıf olan kişilere doğru yolu, hak yolu elinden geldiğince göstermeye çalışan aciz günahkar bir kulum
  • buyrun buda ilgili video : https://www.youtube.com/watch?v=rq9ik1l5t0s
  • ahmet kuralın düğün dernek 1 filminde canlandırdığı tüpçü fikret'in repliğidir. tüpçü fikret, dükkanına girdiğinde tüplerin gaz kaçırdığını farkeder. istifini hiç bozmadan ağzındaki sigaranın külünü dışarı silkeler ve dumanı da dışarı üfler. ardından çırağı kulağından tutar ve yanına getirir(çırak çocuk da tüpçü fikretle birebir aynı kıyafetleri giymiştir) ve ona şöyle bağırır:

"bu dükkanın hali neaa. gormüyön mü tüp sızdırıyo. heryer gaz olmuş gaz. ağzumda cuğara var. bir sahatlukh çıkacak. bu ne hal. süpür şurayı.hade"

bana göre filmde komik sahnelerden bir tanesi.

not : nickime bakıp kötü alışkanlığım olduğunu düşünmenizi istemem. allaha binelrce şükür içki, sigara bugüne kadar içmedim. rabbim de başlatmasın inşallah. nick sadece ve sadece dalga amaçlı alınmıştır.
hesabın var mı? giriş yap