• rahmetli anneannemin anlattığı buhranlı hikaye.

göz konuşacakmış. harama baktın diyecekmiş. kollar mollar her yerden minik ağızlar çıkacak. eski sevgilinin memesi dile gelecek belki. bu senden sonra hemen başkasına yalattı diyecek. saklı gizli kalmayacak bunu bilin istiyorum.

kaçamayacaksınız pislik atayizler. ayaklar konuşacak. ben yürümek için yaratıldım ama yaladılar beni diyecek. burnumu durduramayacağım belki. ne kadar haram şey koklamışım düşündüm de. sigarayı azalttığımdan beri daha iyi koku alıyorum. o haram kokular burnumda dolaşıyor. orta parmağımdan ağız çıkacak. yerin dibine geçeceğim söylediklerinden sonra. tüm bunlar kabus gibi ve korkutucu. hep iyi şeyler yapmak istiyorum organlarımla. yaşlı kadınları karşıdan karşıya geçirmek falan. çiçek koklamak istiyorum.
  • yarrak: baba bana müsaade.

ibretlik olaydır.
  • dalganın ifadesini çok merak ediyorum
  • ve böbrek dile gelir.

(bkz: imam hatipler kapatılsın)
  • benim organlarım asla beni satmaz. elimden geldiğince iyi bakıyorum onlara. hepsini seviyorum ve arkadaşım gibiler. karaciğerden biraz şüpheleniyorum ama. karaciğer yağlanmam var. o bir orospu çocukluğu yapabilir.
  • gözüm diyecek ki o kadar ağlamana değer miydi? ayaklarım diyecek ki o kadar yürümeye değer miydi?akciğer teşekkür eder sigara hiç içmedim diye… kalp zaten en garibanı hep kırıldı :((( böbreklere de iyi baktım su çok içtim.karaciğer sen bir şey deme çok nadir içiyorum ;)
  • testisler, bizde dost satilmaz diyerek olaya agirligini koyacak mi acaba ?
  • ahirete gerek yok. bu dunyada da dile geliyorlar zaten.
    (bkz: parmak izi)
    (bkz: retina taraması)
    (bkz: dna testi)
    (bkz: diş eti)
    (bkz: ses kaydı)
    (bkz: görüntü kaydı)
    vesaire bir sürü şey. insana ait uzuvlar bunlarla dile gelmiyorlar mı?
    işledikleri suçu itiraf etmiyorlar mı?
  • bir inanış.
  • benim dalga: amk evladi millet neler yapmis sen bi kere kullanmadin pic
hesabın var mı? giriş yap