• 5 saat kafasını kaldırmadan işini yapıyor, "yav artık orası da öyle kalsın, gölgesi olmayıversin" denirse, sakince "kalmasın" diyerek işine devam ediyor. yaptığı işin ilk dakikasıyla son dakikası aynı kalitede.
    hem süper bir insan, hem de kedi sever.
  • şu mükemmel dövmeyi yapan adam. 'ne güzel çocuklardık biz' dedirtti gece gece.
  • eski karikatürist, yeni dövme sanatçısı. kendisi son derece nazik, sakin, güler yüzlü ve anlayışlı biri. randevu almak çok zor ancak beklemenize kesinlikle değiyor. siz sadece yaptırmak istediğiniz dövmeyi anlatın ve gerisini ona bırakın yeter; anlatmak istediğiniz ama anlatamadığınız ayrıntıları bile bulup ortaya çıkartıyor ve işte aradığım buydu diyorsunuz.
    son derece minimal, samimi, özel, anlamlı ve sevimli çizgilere sahip.
  • yaratıcı ve başarılı dövme sanatçısı. giden herkes memnun kaldığını belirtiyor. bu aralar dövme yaptırma tribine girdiğimden dolayı ilk gideceğim kişi olacak.
  • dün ilk dövmemi yaptırdığım dövme sanatçısı, çok tatlı biriymiş öncelikle, dövmeme de aşık oldum diyebilirim. bu yaşıma kadar cesaret edemediğim şeyi kendisi sayesinde seve seve yaptırdım. eline koluna sağlık der selametler dilerim.
  • çok ince ve nizami çalışan son derece başarılı bir dövme sanatçısı. çizim tarzı ve fikirleri çok iyi, zaten bunları sizinle konuşarak dövmeye yansıtıyor. kendisine dövme yaptırırken kafam çok rahattı, sonucundan da umduğumdan daha memnun kaldım. pişman edeceğini hiç sanmıyorum.
  • bu aralar uykusuzda çizen kişi.
  • 5 aydır randevu sırası beklediğim aşmış dövme sanatçısı. 'randevunuz şu tarihtedir' mailini heyecanla bekliyorum. altı ay önce kaybettiğim güzeller güzeli kedimi onun çizimleriyle kolumda taşımak istiyorum.

edit: randevu tarihini nihayet aldığım müthiş adam. üstelik fiyatları da son derece normalmiş. ben bu kadar bekledikten sonra fahiş bir fiyat bekliyordum, ki ona bile razıydım. demek ki adam hiç paragöz değil. şimdi heyecanla günümü bekliyorum.
  • çizgilerine çok özendiği belli ama komik değil.
  • uzun süre yumurtalar bölümünde ara ara görünmüş, son bir kaç sayıda uykusuz'da yerini yavaş yavaş büyütmeye başlamış çizer. ancak görünen o ki henüz katetmesi gereken çook uzun bir mesafe var. tek karelik karikatürler şeklinde çalışıyorsa komik espriler konusunda çalışması ve uğur gürsoy/cihan ceylan muadili denmemesi için kendine özgü bir çizgi oturtması lazım.
hesabın var mı? giriş yap