• adil öksüzün yeğeni
    akp kahramanmaraş andıran belediye başkan adayı.

evet akp nin, kahramanmaraş andıran belediye başkan adayı, evet adil öksüzün yeğeni.
  • youtube da hayatına hareket kat kanalı ile kick box dersleri veren çok naif bir sesi olan sporcu.
  • "geometride aksesuar yoktur" lafini iki sene boyunca tekrarlayarak beynimize kazimayi basarmis hoca. cok da basarili bir hoca. iyi bir hoca oldugu kadar da iyi bir insan. benim mef oss'lerinde zaman zaman geometriden iki net yapmam, gercek oss'de de 15 geometri sorusunda 7 bos birakmam da golge dusurmemeli onun basarili hocaligina, benim essekligim. yoksa az mi cakal cakal sorular cozduk hocamla.
  • samanyoluhaber.com da bir yazar. bugunku yazisinda http://www.samanyoluhaber.com/yazar-97733.html, akdeniz universitesindeki silahlarin cekildigi olaylar ile marmara, yildiz teknik ve bilgi universitelerindeki "turbana hayir" protestolarini birbirine benzetmis.
    yazik...

yazisinda provaktorlukten yakinirken provakotorlugun alasini yapmistir, universitelerde hainlerin varligindan bahsetmis ve bunlari adreslemistir.
    yazik...

son yillarda "yandas" medya tabirleri kullanilan tanimlar artti. birbirlerini "yandas" medya olarak tanimlayan haber portallarini ozellikle takip ediyor gorusleri ne olursa olsun tum yazarlari okumaya calisiyorum ve ne diyecegimi bilemiyorum. aklima gelen tek kelime;
    yazik...
  • bulgaristan'da çoğunluğunu türklerin oluşturduğu hak ve özgürlükler hareketi'nin kurucu başkanı ve onursal başkanı. açılan bulgar arşivlerinde kendisinin komünist dönemde bulgar gizli servisi ds için çalıştığı belgelenmiştir.
  • fetöcü darbeci adil öksüzün yeğenidir ve kahramanmaraş andıranda akp tarafından belediye başkanlığına aday gösterilmiş ve seçilmiştir!

ama soran olursa chp ye fetöcü dersiniz, kim bilecek?
  • aynı zamanda bir türk asıllı bulgar siyasetçi. 19 ocak 2013'te verdiği bir konuşma sırasında sahneye çıkan bir adam, bildiğin dibinde, kendisine tabanca doğrultmuştur; ama tutukluk yaptığı için suikast girişimi başarısız olmuştur. aha bu da videosu
  • kaçak fetöcü adil öksüz'ün yeğeni değil kuzenidir ve bu yüzden 'cemaatçi' olarak yaftalanması yanlıştır. kendimizle çelişmememiz lazım.

bu işten birçok mağdur olan insan olduğunda "adamın babasının bank asya'da hesabı var diye memurluğa alınmaması ne demek, olur mu öyle şey!" dedik haklı olarak.

tunç soyer için havuz medyasında pompalanan "ülkücülere işkence eden savcı babası" minvalinde mide bulandırıcı haberlere "bu adam tecrübeli, dinamik ve akıllı. adamı babasıyla mı yargılayacağız?" dedik, iyi partilileri ve eli akp'ye gitmeyen mhp'lileri ikna için uğraşıldı. bence iyi de yapıldı, çok başarılı bir dönem geçireceğini tahmin ediyorum.

bunları derken, bu adam sırf akp'den seçildi diye kuzeniyle yargılamamız bana haksızlık ve dahası tutarsızlık gibi geliyor. bir de mesela, benim babamın onlarca kuzeni var. ben tam sayıyı sayamam, arada eksik gedik kalır kesin. bazılarını hayatımda 1-2 kez gördüm. şimdi onlardan biri yüzünden babam hakkında fikir edinip, babam için edindiği fikirle de beni yargılamak ne kadar makul? biz akp değiliz; doğruyu savunmak, hakkaniyetli davranmak, tutarlı olmak bizim görevimiz.
  • ytü rektörlük öğretim görevlisi.
  • canım ya başbakanın akreditasyon uygulayacağına inanmıyormuş...üzüldüm cidden zaten başbakan gezileri sırasında uçağına da akreditasyon uygulamadan her gazeteciyi, her gazeteyi davet ediyor ve onlarla samimi sohbetlere katılıyor. ne gada da demokrat, bi o gada çağdaş! hayatım olmuş yalap şalap!
hesabın var mı? giriş yap