• özeti, "o beni aldattı, yalanlar söyledi, tahrik etti ama ben sadece ellerimi çektim ve yanlışlıkla düştü" olan absürd ve yalan olduğu açıkça belli ifade. ortada kapı gibi darp raporu varken, ortadoğulu çomar ahmet kural'ın geri kalmış toplumun en geri hislerine oynayıp, 'ama o da beni aldattı' olayına sıkı sıkıya sarılması boşuna değil maalesef, bu toplumda bir karşılığı var.

ayrıca sıla'nın survivor hayim ile akrabalığı olup, olmadığını merak ettim. malum o da sürekli kendi kendine düşüyordu.
    (bkz: hayim düştü)
  • eğer ifade bu şekildeyse tam olarak buna benziyor
  • sıla sanırım vertigo falan, durup dururken ahmet kuralın iddiasına göre 6-7 kere düşmüş. bu da ahmet kuralın söylediği, belki hatırlamıyor veye olandan daha az söyledi bilemiyoruz, 10-15 kere düşmüş gibi geldi bana, ama ahmet kural hiçbir şey yapmamışken düşüyor tabi. yaklaşık 15 dakika sürdü tartışma diyor, kadın dakikada bir düşmüş, insan üzülür hastaneye götürür bunun dengesi bozuk bi bakın diye. çok ayıpladım ahmeti.
  • ahmet kuralın neredeyse hiç dokunmadığını sıla’nın kendi kendine sürekli yere düştüğünü beyan ettiği kıytırık bir ifade.
  • vallahi yerleri parkeyle değil buzla kaplı bir ev olsa gerek.kolu çekince biri düşüyor,eli sıkınca düşüyosun.pipin kalkarsa orda başka biri düşüyor.akıl dolu,şahane bir tasarım.
  • "sayın savcım, aslında ben o akşam sadece suyla karıştırılmış az alkol içmekteydim bu sıla denilen bayan ise arka arkaya maşallah, neyse sonra bir baktım bu bayan sen sallan sallan düş,
    obaaa dedim ve yerden kaldırmak için meyletmemle sen bir daha sallan sallan küt düş,
    sonra dedim ki bak kak git benim elimi sıla'a bulama.
    sonra kalktı tam giderken sen ayağı halıya takıl, sallan sallan düş.
    ben de anlamadım niye böyle oldu." tadında olmuş biraz.

edit: alkol su oranı eklemesi.
  • yahu eğer ahmet kural psikopat, sadist biri değilse görünen oki hatun bunu aldatmış buda dövmüş hatunu.

ha bu arada daha önce şiddet görmüş olmasına rağmen sıla'nın neden tekrar o adamla sevgili olduğunu soran yok? ulan kadın 20 yaşındaki aklı bir karış havada körpe kız değil ki. 37 yaşında.
    şimdi hatun da kaşınıyormuş desem linç edilir miyim?

gelen eleştirilere cevap: kimse kusura bakmasın koca şiddeti görmüş, çalışmadığı için geliri olmayan, çoluk çocuğu sefil olmasın diye kocasına dönmek zorunda kalan gariban ev kadını değil sıla. okumuş, çağdas bir ortamda yaşayan, geliri olan 37 yaşında bir kadından bahsediyoruz. bence feministler en az ahmet kural kadar sıla'yı da eleştirmeliler. hiç mi kadınlık gururu yokmuş bu hanımefendi'nin?
    dayak yediği sevgilisine dönen bu kadın nasıl bir örnek oluyor acaba hiç sormuyorlar mı?
    sonuç olarak bu olay iyi oldu. ahmet kural günah keçisi oldu (haketti bunu) ve toplumsal bir bilinç oluştu.

not: buradan bana sırf kadın karşıtlığı yüzünden destek olan hödük destekçilerime de bir çift lafım var.
    sizin erkekliğinize tüküreyim.
  • "15 kere yalvarırım git dedim. tshirtümden tuttu. ben çekileyim derken sen sıla bir düş"
    "bak bari bir merhabamız kalsın istedim. kafamdan aşağı kaynar sular dökülürken bir baktım sıla kendi kendine yuvarlanıyor"
    "sıla hanım hep kendi kendine düştü. ben çok kötü oldum o an. git dedim ama o düşmeye devam etti."

ahmet kural o günden beri içmeye devam ediyor sanırım.
hesabın var mı? giriş yap