• cem yılmaz'ın huzuru bulduğu kadın, yani kendisi öyle söylemiş. ben başkalarının yalancısıyım. bir de dizilerde filan kızıyoruz, hemen işin kolayına kaçın kadını hamile bıraktırın, hooop evlendirin diye. al işte gerçek hayat sana boşuna aşkmış, sevgiymiş, ilişkiymiş filan diye konuşup duralım biz. kadın hamile beyler.*
  • kendisine tek bir sorum var;
    neden o gelinlik? neden o altıneller düğün salonunda giyilebilecek paçozlukta gelinlik? bir dostun bir arkadaşın senin düğününe bir yunan tanrıçası gibi gelmiş kankitsun özge ulusoy bir gıdım dahi uyarmadı mı seni ciciş?
  • mimik yoksunu hatun kişilik...
  • garip geliyor bana arkadaş. nasıl kafa bu kafa anlayamıyorum.. kalk sen en yakın arkadaşlarından biriyle belki yıllarca aynı masaya otur, onlar el eleyken karşılarında güle oynaya otur, kalk, gün gelsin, o kişiyi kafada bambaşka bi yere oturt, bundan gocunma filan.. kimseyi ilgilendirmez palavralarını da bi şeyime takamıyorum kusura bakmasın kimse. cansu dere'nin yerinde olmak istemezdim.. çok sürer mi bilemedim. çok atasözü var bununla ilgili zira. şahsı da zerre sevmedim.
  • bugün markafonide butik mankeni olan kişi.. hepsinde aynı surat ifadesi ve açık ağzıyla poz vermiş. kimse de uyarmamış mı acep bacı birinde de ağzını kapasan diye..
  • hayir anlamadigim su eger bu gebelik planlanmadiysa cem yilmazi nasil ikna edebilmistir.sonucta her iliskide insanlar korunup korunmadiklarinin farkindalar ve ortada gizlenen bir sey varsa bu tuzaga düsürmek demektir.kaldi ki cem yilmaz gibi zeki bir adamin bu etik disi tuzaga düsecegini hic zannetmiyorum.eger gercekten birbirlerini severek planliyarak anne baba olup evlenmislerse ne mutlu onlara. herkese mutluluklar dilemek düser ama aksi taktirde cok üzücü bi durum olsa gerek.
  • berguzar korel için vakti zamanında yapılmış olan tüm eleştirirler kendisine yapılmıştır, toplum gözünde hem yuva yıkan hem de arkadaşına ihanet eden kadındır. ama iki üç aya unutulacaktır ve kendisi türkiye'nin en komik ve muhtemelen en zengin adamlarından birinin karısı olarak sosyetede salınacaktır.
  • seneler önce daha mini mini bi ergen iken evlendiği kendisinden yaklaşık yirmi yaş büyük amcanın ardından kendi yaşına daha yakın biriyle evlenen, ve o kişiden bi çocuk dünyaya getirecek kadın. necidir ne sıfatla ne maharetle ünlü olmuştur bilinmez ama düğünüyle bayağı kafa ütülemiştir.
  • hafızam beni yamultmuyorsa sing your songu sunmuşluğu vardır.
  • neden bilmem ama çok soğuk bir duruşu var. hep gergin. anladık kameralardan hoşlanmıyorlar da o soğuk ve ifadesiz duruşu her daim nasıl koruyor hayret valla.
hesabın var mı? giriş yap