• (bkz: hedef 2023)
  • abartılmayacak bir uçuş sonrası/sırası görüntü.

tuvalette belli ki bir bozukluk var, iner inmez giderirler. yerlerdekiler ise son derece normal.

borajet mi sandın onu a.q maksimum 2 saat uçan. denizaşırı tüm uçuşlarda uçağın içine ederler/ederiz. yok araplarmış yok temizlikmiş, sorsan en fazla istanbul-antalya uçmuş mal beyanı.

edit: deliği tutturamayan abiye hiçbir şey demiyorum. o hepsinden de mal.
  • buna benzer bir görüntüye ben türk hava yolları'nın boeing 777-300er uçağı ile casablanca'dan istanbul'a geldiğimde şahit oldum. o koca uçağı nasıl temizlediler kaç saatte dezenfekte ettiler bilmiyorum.
  • doğrudan koltuğa sıçmak yerine neden tuvaleti kullandıklarını merak ettiğim görüntüler.
  • los angeles - istanbul ucusundan cok farkli olmayan video
  • üstüne çöp attığı, işediği, kola vs. döktüğü 1 cm kalınlıktan ibaret honeycomb kompozit. ne var ne yoksa aşağı dökülüyor. bilete verdiği paraya değer mi be o güzelim uçağı mahvetmek.
  • klozet kenarındaki boku görmek için arabistan'a kadar uçmanıza gerek yok sevgili sözlük severler.

şu sıralar istanbul'da arapların çoğunlukta olduğu avm ve kebapçıların tuvaletlerinde de o boku görebilirsiniz.

enteresan şekilde hep o noktaya sıçıyorlar.
  • türkiye'de bir hilton otelinde çalıştım. arap gruplar geldiğinde kahvaltıda masada sadece çatal bıçak koyuyorduk. öyle bez peçete veya üçgen yapılmış kaliteli peçete falan yok. çatal bıçak. ortada da sıradan bir cafedeki gibi kağıt peçetelik ile tuz biber.
    tuz biberlikler her kahvaltı sonrası yıkanıp yeniden dolduruluyordu (normalde silmek bile gerekmez. ortalama ayda bir boşaltılıp yıkanır. günlük kullanımda da silinir ve doldurulur) çünkü çocuklar "oyun olsun" diye masaya döküyordu. o çocukların ellerinin ne kadar temiz (yumurta ve benzeri) olduğunu söylememe de gerek yok sanırım.
hesabın var mı? giriş yap