• hüma osmanoğlu olarak lanse edilmeye çalışılan güzel bir hanım kız. ne ayaksınız lan siz...
  • şakirtlere derin bir nefes aldırmıştır.
  • babası yılbaşı masasında analarını, bacılarını komşu amcalarına peşkeş çeken 'ilerici', 'çağdaş' gürûh-u lâyuflihûnun osmanlı'ya küfretmek için uydurdukları hüma osmanoğlu'nun gerçek ismi.

ula oğlum bacınıza atlıyan atlıyana leş taksim barlarında. bırakın elin kızını da kendizinkine bi bakın:)
  • ayıptır, şu kızı bu şekilde orda burda afişe etmek gerçekten ayıptır. allah belamı versin evli barklı iki çocuk babası adamım, dayanamadım arkadaşlık isteği gönderdim kendisine, bi insan bu kadar mı güzel olur lan! durun bi bakıyım kabul etmiş mi?

(bkz: why do turkish people add me on facebook)
  • türkiye'de birdenbire sahip olduğu şöhret ile ilgili "ne yapacağımı bilmiyorum". diyen 22 yaşındaki amerikalı model/oyuncu namzeti.

herifin biri, osmanlı torunu hüma osmanoğlu diye sözlükteki erkek milletini kandırmak için bu kızcağızın fotoğraflarını kullanmış. maşallah kanmayan da kalmamış. kuzenim söyledi merak edip baktım. hakkında tam 118 entry girilmiş.

bu arada bu kızın instagram'daki ve iphonegram.com'daki hesabına ulaşıp kendisini bilgilendiren yani durumdan vazife çıkaran. belki, bir umut aramızda bir şeyler olabilir düşüncesiyle yazanlar olmuş. tahmin ettiğiniz gibi bunlardan biri (yiğit tuna adında) bir türk ama diğeri bir yunanlı. "sen gerçekten o musun? diye soruyor bir de.

hay allah'ım ya, komiksiniz vesselam. sazanım ama yine de bir şansım olabilir, öyle mi?

mesajdaki dialogu merak edenler için gelsin;

by atopicz
    #wakeup aishhaa ??

? comments 5

1 day agoyigittuna1

@atopicz you know you have become a celebrity in turkey because of fake news right

1 day agoyigittuna1

everyone is thinking you are from the ottoman dynasty lol

1 day agoatopicz

@yigittuna1 yeah... ı'm not sure what to do about it. thanks for the info though.

1 day agoyigittuna1

@atopicz i'd enjoy it ;^)

10 hours agoeli_atesopoulos

yea there are some news about you in turkey. your real name was hüma osmanoglu and you're in ottoman family. ıs that true ? ıf it is, you're so much prettier than we all tough ;)

-------------------------------------------------------------------------
    by atopicz iphonegram
    by atopicz instagram

son bir şey, az daha zorlasanız, bu kızı türkiye'ye getirtip oyunculuk düşünü gerçekleştireceksiniz. buyrun;

explore talent

edit: link düzenlemesi
hesabın var mı? giriş yap