• olm niye seviniyorsunuz lan beşiktaş'ın yenilmesine. yakında avrupa turnuvalarını uzaktan izleyeceğiz sadece. şu düşmanlığa ara verelim 3-5 sene puan toplayalım. ben gs'liyim hatta fanatik sayılırım. bugüne kadar ben de fener'in rakibi kim olursa olsun onu destekledim ama yarra yemiş durumdayız biraz ara vermemiz lazım. durumu toparlayalım sonra gırtlaklarız yine birbirimizi. takımların kasasına döviz girmezse zaten batıp gideceğiz bir kaç sene sabır.
  • $("button").click(function(){
    $.ajax({url: "ajax_fc-bjk.txt", success: function(result){
    $("#div1").html(result);
    }});
    });
  • ihtimal dahilinde olan durumdur.
    sadece bjk için değil, bizim ligden herhangi bir takım çıksa o da 9 yiyebilir. hepsi aynı
  • bu kadar eksikle o maça çıkacak herhangi bir türk takımı 9 yiyebilir. bu akşamki sonucu çok abartmamak lazım.
  • 8 gol kalan ihtimal. beşiktaş’ın daha önce 8 yemişliği göz önünde bulundurulduğunda çok da zor değil.
  • olursa sözlük hesabımı kapatırım. olmayan bir ihtimaldir. yiyeceğimiz gol maksimum 2!
  • maalesef gerçek bir ihtimaldir.
  • zil üst üste çalınıyordu. ne oldu ya diye bakayım dedim. ajax'ın 9 tane atmasını isteyenlerin anneleriymiş, içeri buyur ettim.

(bkz: yazarların şu an yaptıkları şey)
  • ihtimal vardır ama düşüktür. ben hayatımda ilk kez böyle bir fark yeme beklentisi görüyorum. bu kadar beklentinin olduğu yerde sonuç gelmez. zira hem beşiktaş fark yememek için çıkacak hem de ajax rahat bir galibiyet kovalayacak. yani onların da motivasyonu kötü etkilenecektir diye düşünüyorum.

skor tahminim: 8-0
hesabın var mı? giriş yap