• bugün itibariyle start almış ve her zamanki gibi küçük bir kesime değil herkese hitap eden kampanya; hayırlı olsun.
  • bana hitap etmedi, hatta sikimde bile olmadı.. dolayısı ile herkese hitap etmiyor demek ki..
  • olay kampanya olayı değil.dunyanın en kötü kampanyasını yapsalarda cok fazla değişmeyeceğini görebileceğimiz bir ortam var salonda.
  • -yaz kızım 100 kamyon makarna, 200 kamyon kömur.
  • beni kucaklamadı.
  • milletçe alkışladığımız kampanya.
  • her zaman olduğu gibi göt kıllarına hitap eden kampanya.
  • çöküşün ilanı kampanya.. koca bir sıfır..

akp'lilerin bile dinlemediği bir konuşmayla başlayan kampanya.. tam komedi amk..

bırak liderlik vasfını filan, o zaten komedi de, bir tane vasıf yok lan partide..

ekonomi bitmiş hala kendi yarattıkları paraleli anlatarak kendilerini eleştiriyor lan adamlar..
  • hey allahim ya, bir de cikmis "herkese hitap eden kampanya" denmis. 13 senedir milleti ayristiran, siz ve biz diyen, taraf olmayan bertaraf olur diyen, cok afedersiniz alevi diyen, %50'yi zor tutuyoruz diyen, muhalefete oy verenlere dinsiz, ateist, capulcu, eskiya, vandal diyen lideri olan partinin secim kampanyasi icin "herkese hitap eden" denmis ya iste bu cahillikten ve yuzsuzlukten baska bir sey degildir.
    ekonomi de cok iyi, alim gucumuz yerlerde, dolar 2.7tl, issizlik zirvede falan ama birileri iyi diyor diye iyiyiz yani.
    tipki herkesin cumhurbaskani olacagim deyip de hala parti baskanligi yapmak gibi bir sey. sizin beyninizin %1'i mi calisiyor nedir?
  • akitlerin sona yaklaştığını gösteriyor. "kampanya herkese hitap ediyor", "herkes akp'ye sempati duyuyor" diyecek kadar körleşmiş, kendilerinden olmayanı yok saymayı da geçtim, kendinden olmama gibi bir ihtimali tamamen reddeder hale gelmişler artık. bu hezeyana düşen güç pervaneleri her zaman dibe çakılarak yok olurlar, geçmiş olsun.
hesabın var mı? giriş yap