• asıl haber olması gereken aynı anda olsa olsa 10 odası aktif kullanılan saray'da kalan boş odaların neden ısıtıldığıdır.
  • geliri giderini aşıyorsa sorun edilmeyecek meblağdır.
  • sultanimiza az bile, gerekirse donumuzu satip usumemesi icin isitmaliyiz adamcagizi
    ne hale getirdiler ülkeyi
  • 21.000.000 tl... at şu 6 sıfırı, noldu? 21 tl... hoop kafa pırıııl. amma şeyaptınız be!
  • boş oda sayısı ile masrafın ters orantısı.
  • başlı başına israf olan paradır.ama ülkenin %52 si bu adama oy veriyorsa vardır bir bildikleri demekki. sen ben ömrümüz boyunca çalışsak bu paranın onda birini bile kazanamayız. israfla alakalı ayet var bir de müslümanım diye geçiniyorlar.
  • bu masrafların büyük bir kısmı elektrik su ve ısınma giderleri olduğunu
    düşünerek bir ülkenin en önemli yapısının modern teknikler kullanarak suyunu yağmurdan enerjisini rüzgar ve güneşten almasını sağlayamaz mıydınız diyerek tepkimi dile getiriyorum düşünsenize
    bir ulusun diğer uluslar nezdinde bulunduğu buluması gereken yeri simgeliyor o halde bizim yerimiz bilim teknolojinin yanı değil mi madem bir örnek olsun diye yapıyorsunuz örnek alınan olun
    doğanın ortasına doğayı sömüren bir beton yığını dikmek yerine doğa ile kardeş diğer milletlere örnek yapılar inşa edin sayın yönetici zümresi
    eğer benim cebimden haksız yere 1 kuruş para çıktı ise size de hakkım haram olsun
  • ben de o şartlarda yaşasam dolarmış krizmiş sikimde olmaz.
    tek derdim önümüzdeki yerel seçimler olur belki.
    ha onda da daha güçlüsün chp boka batmış zaten al haftaya yapalım da kurtul kolay şeyler bunlar.
    sonra belki ee şimdi de ekonomiye el atsak mı damatcım der miyim acaba. ne dicem amk ezik gibi.
hesabın var mı? giriş yap