• abdi ipekçi'yi ve kendisini kafamda yanyana koyuyorum.

moralim bozuluyor, canım sıkılıyor ve susuyorum.
  • yıldırım demirören'in başbakanla yaptığı fedarasyon başkanlığı pazarlığı sonucunda milliyet ve vatan gazetelerinin başına geçmiş kişi.

edit: gelen uyarı üzerine inönü stadının yıkılıp yeniden yapılmasını da pazarlığa ekliyorum.
  • dün gece gizli bir nikah töreni ile şarkıcı zara ile evlenen ve dünya evine giren genel yayın yönetmeni *.
  • evliliğinin haftası dolmadan görevine son verilen genel yayın yönetmeni.
    türbanlı eşinden ayrılıp zara ile evlenmesinin sebep olduğu iddia ediliyor.
  • kendisi 24 tv de yayınlanan kafa dengi programında 24 tv den atıldığı haberini yalanladı.
  • kendisini, eşofman giymiş olmak ve sadece "sohbet etmek" kaydıyla, çaya davet ettim bugün. icabet eder mi bilemem.

zira "gerçekten" nasıl biri olduğunu merak ediyorum. eğer köşesinden göründüğü gibi ise, buradan acun ılıcalı'ya sesleniyorum, bence bir sonraki survivor'a son derece yakışır.

şurada:

http://koridorda.blogspot.com/…vorda-bir-bakan.html
  • bahadır baruter'in çok içerlediği insan.
    (bkz: akif benim sünnetimde neredeydi)
  • baruter'den aldığı ayarı ben alsam insan içine çıkamazdım.

"valla doğrusunu söylemek gerekirse akif’i sinir etmek için gitmedik. aradım arkadaşları, tarık’ı, orhan’ı, ibrahim’i falan, dedim ki gelin gitmeyelim, sinir olsun akif. “akif benim sünnetimde neredeydi” dedim. “madem ki o onca yıl sonra gelen mutluluğumda beni yalnız bıraktı, gelmedi, kirvem olup elimi tutmadı, gelin biz de onu onca yıl sonra gelen bu mutlu gününde desteklemeyelim” dedim. “onu en hassas yerinden incitelim, gerçek bir 12 eylül muhalifini, bir demokrasi ve özgürlük savaşçısını desteklemezmiş gibi yaparak, derin hassasiyetlerine ve yüce davasına kayıtsızmış gibi durarak gösterelim tavrımızı” dedim. akif her fırsatta 12 eylül rejimine karşı sesini yükseltmiş, 12 eylül’ün sağladığı imkânlardan yararlanmayı kesinkes reddetmiş, yararlananlarla bile beraber yürümeyi ilkelerine sığdıramamış, bir zamanların işbirlikçilerinin bugünkü popülist ikiyüzlülüklerine zerre itibar etmeyen, ilerici, özgürlükçü, demokrat bir aydındır. ve akif çektiği onca eziyetin, dışlanmanın ardından gerçekleşmekte olan yüce adalet sayesinde nihayet bir nebze gün yüzü görebilecektir. ama akif benim sünnetime gelmedi!.. sen o sünnete gelecektin akif!"
hesabın var mı? giriş yap