• akp sonrası istanbul gibi olacaktır. enkaz sebebi ile yapılmak zorunda kalınan her zam sonrasi yeni gelen hükümet, son 25 yılda yapılamayan eleştirileri toptan alacaktır. hele birde sol görüşe yakın bir hükümet olursa vay ki o hükümetin haline vay.
  • akp sonrası kimin geleceğine bağlı olarak değişecek bir türkiye’dir. gerçek manada iyi niyetle iktidara gelecek yeni hükümetin işi çok zor olacak. ciddi ciddi yargılama süreçlerinin başlatılması ve yapılan ne kadar yolsuzluk varsa gün yüzüne çıkarılması elzemdir. yolsuzluk ve adaletsizliği olağan hale getiren ve bu milletin birikimini ve geleceğini çalanlar yargılanmadan ülke düzlüğe çıkmayacaktır.
  • en fazla beş yıl içerinde kendini toparlayacak ülkeye denir.
  • daha bir leş olacak, bu kabustan uyanmanın yolu yok.
  • hepsinin mal varlıklarına el koyarsalar (özellikler malum şahsın) 2/3 seneye toplarız gibi :) malum 20 senede bir ülke gsmh sı servet yaptı
  • sadece yandas medyanin secimi kaybettikleri gece yayinini izlemek bile bana yetecektir.
  • ben eşşek gibi çalışmaya razıyım yeter ki liyakat yerini bulsun , değ olup gitsinler
  • umut dolu entryleri okudukça acı acı gülüyorum ve aynı zamanda bu şuursuzluk bir zerre ümidimin de kaybolmasına sebep oluyor.
    geride sadece adı türkiye, halkı ise müslüman enternasyonel bir şirket devlet bırakacaktır.
  • çürüdük! vallahi billahi çirüdük. gençliğim bu adamların zamanına denk geldi ve geçti gitti. kahrediyorum.
hesabın var mı? giriş yap