şükela:  tümü | bugün
 • dün bimden 2.5 tl ye mısır aldım. paketin 10 da 1`ni attım tencereye. beyin bedava. bir sürü oldu. açtım diziyi. ohh mis.
  böyle yaşayana sorun yok bence.

  edit: başlık niye bana kaldı lan!
 • işlerinde güçlerindelerdir. anlayana.
 • bir soru.
  yıllardır anlatmaya çalıştık ama anlamadınız.

  biz batarsak hep birlikte batarız dedik. dinli dinsiz, alevi sünni, erkek kadın diye değil aynı toprağı paylaşan insan olduğumuz için.

  yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. artık hiçbir şeyin önü alınamıyor. mutlu musunuz? avrupaya kendi ülkesini, kendi iç meselelerini, kendi halkını, kendi vatanını, kendi toprağının insanını jurnalleye jurnalleye açtığınız bu savaş için keyfiniz yerindedir inşallah! teröristlerin kucağında keyfiniz yerindedir umarım?

  gene sırf erdoğan nefretinden dolayı çoğunuzun kafası basmayacak ama adım gibi eminim 15 temmuz gecesi marketlerde makarna kuyruğuna girdiğiniz gibi şimdilerde de en az yarınız paranızı herkesten önce dolara yatırdı yastık altı yaptı bile.

  neyse bir sürü küfür yazdıydım gg olmayım diye sildim.
  grand finale'ye hoş geldiniz.
  en ağır küfürden beter olacaksınız.

  tarih sizi, orospu ablaların mesleğimizi kirletiyor diye dava açtıkları tipler olarak anacak.

  vatan evlatları savaşta yine tank kovalarken, sizin gibiler muhtemel götünü amerikalı avrupalı bi askere dayamış olur.

  seversiniz... muasır medeniyetin s.ki sonuçta...

  edit: koyun sürüsü demiş bi de alık. tankı nereye kadar durduracaksın diye sormuş. ben en azından ülkem için insanım için durdurmaya çalışırım, sen görünce pankarta hangi dilden hoşgeldin yazacaksın o nu düşün. bu arada nukleer bombanın bu akp'li bu chp'li diye ayrım yaptığını da sanmıyorum. hamam böceği misin dostum sen?
 • yaptığım seçimin doğruluğunu anladığım için evet. omurgasız ve tek umudu ülkenin ekonomik krize sürüklenip bundan siyasi çıkar elde etmeye çalışan leş yiyici cakallari ile aynı yerde durmadigim için çok mutluyum
 • doları bırak türk liraları da yok. götündeki don 40 yerinden yamalı.

  işi, üretmeyi bırak zaten sadece din devletinin sadakasıyla geçiniyorlar.

  şehit mehit kendi evlatları ölene kadar umurlarında değil.

  ülkede sanat bitmiş ama sanatı kim siker?

  elbette mutlular. sadece farkında değiller bu hayatı yine öyle veya böyle çalışan ve üreten biz yaşıyoruz.

  kendileri gene debelenerek sürünüyor. yazık.
 • bir çoğu sadece rte için oy verdiğinden durum değişeceğini sanmıyorum
 • leş fareleri, gemi sizinmiş gibi davranıyosunuz ama ilk kaçan siz olacaksınız. bizi geminin dışında ufacık bi botta ölümle baş başa bıraktınız senelerce ama o gemiyi bırakacak ilk şerefsizler de siz olacaksınız. siz siktirip gidinceye kadar o gemiye ayak basmıcaz, siz siktirip gidince o gemiyi kurtarmak yine bize düşecek, tıpkı 90 sene önce olduğu gibi. ağa babalarınız götüne vura vura kaçarken bu vatanı kurtardığımız gibi. neyse leş kargaları, mamanız kesilince siz de feryada başlayacaksınız, sizi de def edip bu ülkeyi yine bizim gibiler kurtaracak hırsız köpekler!
 • çok açık bir hesap var...

  bu gerizekalı akp seçmeni yıllarca ekonomiyi iyi zannettiler.

  oysa yapılan şey; ülkeye ait ne var ne yoksa satıp, parasını yemekti.

  bir kaç yıldır satılacak bir şey kalmayınca sonuç da bu oldu.
 • (bkz: aktrollerin bir emirle arka arkaya entry girmeleri)
  (bkz: koyun sürüsü)

  kafaları çok çalışmadığından pek bir şey düşündüklerini sanmıyorum. bir de kalkmış biz tank kovalıcaz siz çok "küfür"sünüz demişler. kaldır kafanı da bak etrafına tank kovalayanların halini gör dangalak nereye kadar kovalayacaksın o tankları. nukleer bombayı da domalır içinize alırsınız bu kafayla ancak. konuyla alakasız olarak, böyle toplu entry bırakın engellemesi kolay oluyor. yakında kendi kendinizi trollüyor olacaksınız