• bir daha gitmezsin olur biter. üzülme çok.
  • vadistanbul şubesi de öyle böyle kötü değildir, bir kere gittim, ve son kez oldu o..

kafe tatlıcı sektörünün metro turizm’i gibi bir yer burası, hiç işim olmaz..
  • yoğunluk olmasa bile ben de garsonluk yaptım insanın ayaklari kopuyor ayakta durmaktan. kendin git menüyü al masa kirliyse selpakla sil. çok bir beklenti içine girmişsin sürekli sınır olursun her mekanda. yapıcı bak olaya. garson olanlar eğitimsiz çünkü günde 10 saat 11 saat ayakta okumuş adam pek beklemek istemez. aldıkları maaş asgari+tıp nasıl hizmet bekliyorsun görgüsüz ayi
  • şimdi buna da 10 üzerinden sıfır verecek kişiler gelir ama anlatamıyoruz, bunlar artık ülkede insana değer verilmediğinin ufak göstergeleri. kimsenin kimseye saygısı yok. şimdi asgari ücret bilmem ne diyenler de damlar kesin. güzel kardeşim bunun acısını senden benden çıkarmaya hakları var mı? yönetime sorsunlar onun hesabını. adamın canı bir tatlı çekmiş 10 dakikalık keyfi için sinir sahibi olmak zorunda mı? bak fazla yoğun değildi de diyor. yemin ederim aynısı yaşamamak, kargo şirketleriyle marketlerle sinirimi bozmamak için alışveriş yapmıyorum, dışarıda yemek yemiyorum artık.
  • tatlının yanında limonata sipariş etme rezaleti 10 üzerinden 10dur.

tatlı yerken yanında limonata içilir mi? tatlı limonatanın tadını bastırır, ne içtiğini anlamazsın.
  • paragraf neydi? paragraf emekti.

blok rezaletimsidir.
  • herkes bedelini aldığı hizmetin karşılığı ni vermek zorundadır, eğer çalışıyorsan ne iş yaparsanız yapın dürüst yapın kardeşim, yapmıyorsanız kimsenin huzurunu kaçırmayın.
  • tuzla sahil şubesi çok güzeldi fakat kapanmış :(
hesabın var mı? giriş yap