• porto'nun 9,5 milyon euro bedelle santos'dan transfer ettiği 1991 doğumlu brezilya'lı sol bek. oyuncunun brezilya u20 takımında da oynadığını belirtelim.
  • porto ile 5 yıllık sözleşme imzalayan brezilyalı savunma oyuncusu. porto, çok şey beklediği genç oyuncusunun sözleşmesine, "başka bir kulübe 50 milyon avro karşılığında satılabileceği" maddesini koydurdu. lobo silva, brezilya u20 takımıyla bu yıl peru'da düzenlenen güney amerika gençler şampiyonası'nda, şampiyonluk kazandı.
  • adamlar yine bulmuşlar gelmişler diye içlendiğim bir futbolcu.3 sene sonra 30 milyon doların üzerinde bi rakama chelsea'ye satarlar bizim türk kulüpleri de 31-32 yaşlarında deli dehşet yıllık ücretler ödeyerek taraftarın gönlünü hoş tutmaya çalışır.
    ha nolur 3 sene porto oynatır başarılı olursa hem para kazanır hem de kulüp futbol anlamında başarılı olur.
    chelsea gibi bi takım alır senelerce oynatır verdiği bonservisi fazlasıyla çıkarır.
    yaşlılığında bizim takımlardan biri alır üç yıllık sözleşme imzalar ilk sene bi heves oynatılır futbolcu iplemez ikinci sene takımla bağları kopar fifalık olunur dünya kadar tazminat ödenir.
    topçu brezilya'ya döner santos'ta filan jübile yapar türk taraftarına övgülerini yöneticilerine küfürlerini yollar.
  • şu sıralar ortalarda bulabileceğiniz en iyi sol beklerden biridir. sağdaki muadili danilo ile yaşıtlar.
  • football manager 2015'te geliştirip yüksek meblağya satıp para kazanabileceğiniz mükemmel bir sol bek.

edit: attığım entry'i gören juventus'un kadrosuna katması muhtemel futbolcu. hangi benim gözlemcilik ücretim?
  • şampiyonlar ligi finali'nde herkes mandzukiç'i konuşurken kimse bu adama dikkat çekmiyor. adam efsane çevirdi topu ortaya. izlediğimiz kadarıyla da bölgesinin şu an en iyi beş futbolcusundan biri.
  • koskoca kanadı tek başına kapatan adam.
    efsane 3-5-2 ler seyrettim ancak hiçbirinde böyle bir full left side görmedim .
    transfer yaparsa ki bence muhtemeldir tarihin en pahalılarından olacaktır.
  • juventus ile olan sözleşmesini 2023 yılına kadar uzatmış olan futbolcu. juventus kulübü için isabetli bir karar olduğunu düşünüyorum. güncel piyasada en iyi sol beklerden bir tanesi.

kaynak
  • kaç senedir top oynamayan futbolcu.

ne oldu bilmiyorum ama adam dünyanın en iyi sol beklerinden bir tanesiyken birden kayboldu.

neyse ki, seneye gidiyor ama juventus'un yine de inatla kadroda tutup her seneye sol beksiz başlaması...
  • sene sonu için galatasaray ile görüşen brezilyalı milli sol bek. galatasaray 2026'ya kadar bir kontrat önermiş. oyuncu sene sonunda free agent kalıyor ve şu an başka kulüplerle görüşme yapabiliyor.

transfer kaynak: nico schira

porto'daki beklenti yüksekti. juvetus'ta kalabilmek de bir seviye gösterir. tabi brezilya milli olma durumu da var. bir cafu bir marcelo bir maicon bir roberto carlos seviyesinde olamadı ama ligimiz için yeterli. taffarel ve melo sonrası kariyerli brezilyalı açığımız var.
hesabın var mı? giriş yap