• bir yandan rock'n roll, "george best", liverpool ve irlanda sahte romantizminden geri kalmazken, içki meselesinde celallenerek "iftira, hakaret, lağım" kombosu yapan spor yorumcusu. yeşilaycı istibdat döneminin parlayan yazarı sonuçta, hakkını veriyor.
  • trt bilmemkaçta yaptığı programlardaki özgünlüğü ile genç futbolseverlerin sevgisini kazandı ve gençleri kazanması sayesinde son bir yılda e-spor programlarından youtube çekimlerine heryerde karşımıza çıkar oldu. bu ani sevgi selinden sonra nihayet cozutma belirtileri göstermeye başladı. umarım daha fazla abartmaz bu ruh halini.
  • lovren ölsün, sürünsün diye yorum yapan zippo.
    senin yapacağın yorumun da, futbol bilginin de, sana spor yorumcusu değerini atfedenin de amk.
  • yapmacık, kasıntı, kibirli futbol yorumcusu. çok objektifim diye dolanan futbol romantikleri eninde sonunda gerçek yüzünü gösteriyor. (bkz: güntekin onay) günto da 1960 empoli kadrosunu sayardı ama, edirne dışında futbolcu tanımayan rıdvan bir analiz koydu mu, ağzını açamazdı. bereli, tsihrtlü, elit espriler kasan futbol yorumcusu diye (bkz: sitede oturan basketbol seven kıvırcık ergen irisi) tayfa tarafından ilah yapıldı.
  • lovren konusunda ne diyorsa %100 doğru olan adam. ulan lovren gibi semih kaya kılıklı bombanın liverpool'da ne işi var? adam sezonun en önemli maçında * takımın defans hattını resmen yerle yeksan etmekle beraber, yahu son dakikalarda kendisi hücuma çıkmışken, kornerden gelen topu kafayla rakibin önüne indirmesi neydi öyle? bu adam yeteneksizdir. tek başına bam üçlüsü kadar dahi topcu değildir, sergio almaguer'dir, emekli cris'dir.

ali ece'yi yiyin, ama lovren üzerinden yemeyin. hazmedemezsiniz, ekşilik kalır, tat vermez. dönüp bakınca ikna olmazsınız.

* (bkz: 3 ocak 2019 manchester city liverpool maçı)
  • lovren ve atarlı tweet odaklı olarak kendisine yönelik eleştiriler bir linç değil, bence bir hayal kırıklığının eseri. şahsen ben kendisini dinlemeye pek tahammül edemiyorum, çok itici bir tarzı var, konuyu çok dağıtıyor, anlatacaklarını kompoze edemiyor. gereksiz uzun konuşuyor. tarzı da dikte edici. sevimsiz geliyor bana, ama insanlar fazla anlam yüklemiş. gördüğüm kadarıyla kendisinde öfke kontrol problemi var. bir insana sakat kalsın demek bildiğin ruhsal bozukluk. inşallah senin de çenen kırılır mı diyelim biz de? ne kadar tinerci olduğu bir yerde patlayıp görünüyor işte.
  • kendisi bizim leş spor medyasında az sayıda takip ettiğim yorumculardan biriydi. o da terbiyesizmiş:) bu toprakların havasını soluyan suyunu içeni kibir bir şekilde ele geçiriyor sosyolog arkdaşlar bunun üzerine bir araştırma yapmalı.

lovren hakkındaki yorumlarınada katılmıyorum. lovrenın kapasitesi bellidir ve hiç bir zaman standartının altına düşmüyor üst düzey bir takımda oynayabilecek yeteneğe hiç bir zaman sahip olmadı ve potansiyelede sahip değil, illa birini eleştirecekseniz onu liverpol gibi bir takıma transfer eden sportif direktörü ve onu oynatan teknik direktörü eleştirin
  • sen kimsin lan? lovren'in tırnağı olamayacak kadar basit bir insansın. lovren sakat kalsa zil takıp oynayacak kadar karakter eksikliği çekiyorsun.

insanlıktan hiç mi nasibini almadın da lovren bir kaç hata yaptı diye hakkında çok gaddarca konuşuyorsun. adam kaza geçirsin istiyorsun. tüh be.

kıymeti harbiyesi olmayan yorumcumsu.

en ağır sözlerimi sana gönderiyorum. burda yazsam gg olur. lovren hakkında ne diliyorsan başına gelir de akıllanırsın umarım.
  • kendisini severim ancak bu aralar ciddi sinir krizleri yaşıyor. bence profesyonel bir destek alması gerekli.
hesabın var mı? giriş yap