• ali koç'un bird streets'te satın aldığı mansion. detaylar için buraya.

edit: aşağıda patron sevici mazoşist bir zat, çeşitli popçular ve alakasız birkaç olaydan bahsederek başlığı açtığım için zihniyetimi yalama girişiminde bulunmuş. kolay gelsin dileklerimi iletiyorum kendisine.

edit 2: en ufak bir fikir dahi belirtmememe ve yaptığım tek şeyin telefonuma gelen haber bildirimini burada paylaşmak olmasına rağmen ali koç'u hedef gösterdiğimi iddia eden insanların paranoyaklığını görmek çok ilginç gerçekten. rahat olun arkadaşlar. severim ben ali koç'u.

edit 3: (bkz: #115748774)
  • içinde langırt masası olan evdir.

şaka bir yana bu tip evlerde dikkatimi çeken ilk şey evin tamamen iş için tasarlanması. yani her han önemli bir toplantı evin herhangi bir yerinde her an olabilecek gibi.

zenginlik zor iş azizim. don paça ayakları uzatıp keyif bile yapamazsın..

edit: @black sound az önce uyardı. haber çok eski. 3 temmuz 2001. aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

https://www.dirt.com/c/moguls/power-players/

edit 2 : yine aynı vatandaş uyardı. haber güncel... site son haberleri verirken tüm haberleri 3 temmuz 2001 olarak giriyor gibi.
  • vay vay vay vay vay
  • vedat muriç'ten gelen paranın nerelere gittiğini gösteren ev.

edit: taşak geçmelik bir entry idi yav, sakin.
  • 3-5 daha koysa daha güzel bir ev alırdı. acele etmiş
  • züğürdün çenesini yorar...

edit: yormuş bile. 14 sayfa entry girmişiz şimdiden.*
    büdüt: 24 sayfa olduk...
  • kendisinin dolar milyarderi olduğu düşünülünce mütevazi olan bir evdir.

los angeles'da köpek kulübesinden bozma evler 1 milyon dolar, çok da büyütmeyin yani gözünüzde, ölçek farklı... bu arada türkiye'de oturduğu evi bile milyonlarca dolar adamın, fiyat hakikaten uygun öyle zengin birisi için. gidip de los angeles'ın varoşunda oturacak değil sonuçta.

edit: bunun koç kölesi falan olmakla alakası yok, benim milyar dolarım olsa ben de öyle evde otururum, olmadığı için 2+1 standart bir evde oturuyorum.

edit2: amerika'da yaşadığını belirterek sen ne bilirsin, en amerika bilen benim, o fiyata ne evler var minvalinde mesaj atan, hatta bu içerikte bir de entry giren kompleksli bir yazar arkadaşımız ali koç'un müstakil lüks evi ile apartman dairelerini karşılaştırmış... suç bende gerçi, müstakil ev diye belirtmedim ev derken, arkadaşa da amerika'da yaşadığını belirtmesi için fırsat vermiş oldum :)
  • gözlerim altın varak aradı. bence ali bey bu kültürümüzü oralara tanıtmalı.
  • hayırlı olsun. ucuza bile almış, boğazda 500 milyon liraya yalılar var, 100'den aşağı yalı diyebileceğiniz ev yok.
  • ali koç gta v hayallerimi gerçekleştirmiş.

(bkz: onlar konuşur zenginler yapar)
hesabın var mı? giriş yap