şükela:  tümü | bugün
  • elflere abdest aldiran, dini butun cevirmen ki$isi...
  • drizzt do urden'in maceralarını ne kadar seviyorsam, bu kişinin çeviri sanatına da o kadar az saygı duyuyorum. neyse ki drizzt'i çok sevmiyorum, dolayısıyla çevirmene çok da saygısızlık etmemiş oldum. ama kim bilir belki de ben drizzt'i bu çevirmen yüzünden yeterince sevememişimdir. bir kitapta kullanılan her 5 kelimeden biri yersizce dağıtılmış alasagi etmek sözcüğü, her 10 tanımdan biri "görüp göreceğim, bulup bulacağım, yiyip yiyeceğim... xip xeceğim" şeklindeki yerel ağızlı ifadeler olunca insan ister istemez böyle hissediyor. üzgünüm.
  • nokiasupersound'a katıldıgı şarkısı, başta linkin park edasıyla girip daha sonra rage against the machine halini alsa da ve tarzından cok haz etmesem de tarafsız bir dinleyici olarak yorumladıgımda fungu'dan sonraki favorimdi. tebrikleri hak ediyor ve başarılı olacakmış gibi geliyor bana.
  • aşk filmlerinin unutulmaz yönetmeni filminde oynayan ufaklık.* yavuz turgul ile iki önemli filmde 20 yıl arayla çalışmış.
  • kaydının kalitesi sayesinde birçok yarışmacıyı sollamış bir isim.. fungu'nun çeyreği olamazdı yağtığı müzik ama oluyor işte böyle şeyler yarışmalarda..
  • kompleksli ya da daha çok çocuk bir arkadaşa benziyor. yaşından başından bağımsız bir hal. nasıl bir tip, olayı nedir bilmem. ben yazdığı bir yazıyı okudum komiğime gitti. kafası karışık. uzaktan uzaktan.. (müzikle uğraşanını diyorum)
  • ilkokul ögretmeninden çok çekmiş olan zat*.
  • ilkokul 5'den beri arkadaşım, dostum, canım kardeşim...
    birlikte büyüdük derler ya... hah işte o!
    30 yaşındaki adamın 20 yıllık arkadaşı olur mu?
    oluyor!
    çok da güzel oluyor!
  • hande yener'in yeni albümü hayrola'da ne rüyası şarkısını beraber söyleyen, bu akşamki kingo disco/disco kingo programındaki performansıyla bizi sevindiren, daha çok sahnelerde görmek istediğimiz şarkıcı insanı...
  • hande yener'inhayrola albümündeki yedi numaralı ne rüyası adlı şarkıya rap vokali ile düet yaparak power türkte yayınlanan son dönem rap vokalli featuring merakının son örneğine sesiyle destek veren şahsiyet.ses rengiyle kişisel işlerinde başarılı olacağı sinyalini veriyor sanki.