• boomcu onur gibi konuşan iskoç kaleci.
  • kalecilik mesleğinden para kazanan adam. ben de hergün 9-6 işe gideyim. futboldan zerre anlamaz tamer kıran'nın bize hediyesi. bedava diye her adamı alırsan böyle olur.

ekleme: bu adamı hala savunanlar, önündeki defans yeaa geyiğine girenler varsa ne diyeyim.
  • halı sahada defansta oynayabilecek adam. o da boyunun uzunluğundan.
  • takimin defansif organizasyon calismadigi cok belli oldugundan sucu ona atmanin cok sacma oldugu kalecidir.

sanki disari cikan topu iceri aliyor da suc onda.
  • beşiktaşlı futbolcular değişmeli olarak kaleye geçse beşiktaş'ın yiyebileceği gol kadar gol yemiştir.
  • valla kendimi ozel hissettiriyor bu tip adamlar. bu, bekir irtegun falan. milletin "muthis futbolcu" dedigi zamanlarda bu adam nasil "besiktasta/fenerde oynar" diyorum sora zamanin otesine gidiyorum. bir hafta sonra herkes "bu adam nasil fenerde/besiktasta oynuyor" diyor.

ataturk gibi ileri gorusluyum masallah. breh breh breh.

edit: (bkz: allan mcgregor/@gec)

ve hatta (bkz: bekir irtegün/@gec)
  • hemen her hafta sonumun içine eden, hiç tanımadığım bir adam.

herhangi bir kişinin bu şekilde hayatıma olumsuz etkide bulunmasına izin vermemem gerek lakin o zamanda kanun önünde suçlu duruma düşeceğim. bilemedim..

duzeltme: turnusol kagidi gibi entry oldu. adam top cikarinca entry zamanin otesine gidiyor, gol yediginde geri geliyor.
  • ben yabancı kalecilere kredi verilmesinden yanayım. hatta runje geldiğinde çok üzerine gidiyorlardı. adam bir kaç ay sonra alıştı çok iyi maçlar çıkardı.
    bu adama da aynı kredi verilmeli diye düşünüyordum. ama bir şey farkettim. kesinlikle bizim kalecimiz değil. çorumspor 'un yedek kalecisini getirip koysak ciddi söylüyorum daha kötü bir performans göstermez.
    acil olarak cenk gönen 'e kale geri verilsin. saçma sapan goller yemeye razıyım ama en azından heyecanlandırıcı kurtarışlar izleriz anasını satim

tanım:acil olarak klübede oturup sene sonunda da glasgow 'a geri gitmesi gereken kaleci.
  • ewan mcgregor'un kuzeni. amcasının oğlu olduğundan dolayı soyadlar aynı.
  • boyu 1.83cm olan kaleci... bir kaleci için fazlasıyla kısa...
hesabın var mı? giriş yap