• şahane bi isme sahip topçu. fmde sırf ismi güzel diye alıp southamptonda lacazette'in ters kanadına koymuştum. kaleye yağ gibi akıyorlardı.
  • hannover 96'ya transfer ollmuştur.
  • yeni takımında sadece yarım sezonda 5 farklı pozisyonda denenmiş ve ilk 11'e yerleşememiş olan 18 yaşındaki kanat oyuncusu. kendisi sezon başında 1 milyon euro karşılığında as monaco'ya transfer olmuş ve şu an hannover 96'da kiralık olarak forma giymektedir.
  • bu sezonluğuna sc bastia'ya kiralanmıştır.
  • aslen monaco'nun oyuncusu olan ve 2016-2017 sezonunu bastia'da kiralık geçiren kanat oyuncusu.

yeteneklerini geliştirebilmek adına oldukça yetersiz olan bastia'da parlayan 2 oyuncudan biridir. (bkz: enzo crivelli) ile dikkatimi çekmiş oyuncudur. spor toto süper lig'de çok başarılı olabileceğini düşünüyorum. kıvraklığı, sürati, çalım kabiliyeti ve fm tabiriyle "içe kat eden kanat oyuncusu" olması onu değerli kılıyor.

mayıs sonunda başlayan u20 dünya kupasında fransa forması da giymiştir. yeni zelanda karşısında attığı 2 spektaküler gol ile ismini yavaş yavaş duyurmaya başlamıştır.

not: özellikle beşiktaş'ın quaresma sonrası sağ kanadı için kendisini düşünmekteyim.
  • bence bırakmazlar bu adamı türkiye'ye belki kiralık.
  • bernardo silva'nın gidişiyle monaco'da forma şansı bulabilecek olan çılgın sağ kanat. bastia'da kiralık olarak geçirdiği sezonda 36 maça çıkıp 3 gol, 3 asist ile oynadı. 97 doğumlu, çok hızlı ve geleceği çok parlak.
  • pes 13te füze gibi şut çeken menajer liginde keşfettiğim oyuncu.
  • geçen yaz 10 milyon euro 'ya nice'e transfer olmuştur, geçen yaz türk kulüpleriyle adı anılmış galiba, kesin 7-8 demişlerdir de bizimkiler fazla bulmuştur mk,
    pek zeki türk futbolu yöneticileri; işte """scout"""" dediğimiz şey tamda bu işe yarıyor...
    2015'te van persie 'ye yıllık 5 milyon euro'dan 15 milyon euro parayı gömeceğine 18-19 yaşında gelecek vaat eden 4-5 tane futbolcu alsaydın daha karlı olurdu, 5 tane adamdan en az bir ikisi muhakkak tutacak zaten ve senim masraflarını misliyle karşılayacak ......neyse mk bu başka başlığın konusu
  • bilekleri çok sağlam, long pass accuracy si de yüksek. uzun vadeli izlemedim ama olur gibi bu. daha 20 yaşında oluşu ise zaten işin alametifarikası... akranız bunla. ben de bu saatte entry giriyorum işte kendi adına... hayatlar.

öyle işte.
hesabın var mı? giriş yap