• sayıları geçen yıla kıyasla yaklaşık 2 kat artan doktorların buluşmasından bir kare.

hepsinin yüzündeki ortak ifade anksiyeteden arınmış olmalarıdır.

kendilerini göçe mecbur bırakan cahil ve kötü niyetli artık doktor dövebiliyoruz tayfa burda hayatımızı zehir etmeye devam ediyor.
    her gün şiddet haberlerini artarak duyuyoruz.

bakanlık ise görmedim duymadım bilmiyorum havasında.

https://twitter.com/…?s=46&t=xexacncoufso-3zez08i-w

görsel

edit: bu arada giden arkadaşlarım var benim de.
    öncelikle parası, alım gücü çok daha iyi. bu bir kenara
    iş yükü çok daha az
    daha da iyisi ve en önemlisi sağlıkta şiddet yok.
    doktor dövebiliyoruz diyen ve ceza almayan çomarlar yok. huzur mevcut.

arkadaşlar iktidar bu ülkeyi bu hale getirdi. buradaki trolleri ciddiye almayın, insanca yaşamak hepimizin hakkıydı. elimizden aldılar daha da almaya çalışıyorlar.
    bu arkadaşlara kızacağımıza biz neden daha iyi
    şartlarda değiliz diye sormalıyız.

türkiye çok büyük ve güzel memleket, el birliğiyle bu hale sokulmamalıydı.
    umuyorum aklı başında insanlar hala bu memleketi düşünüyorlardır.
  • bulundukları yere bir millet bahçesi gitmez miydi be?

üzen fotoğraf.
    şartlar yüzünden zorunlu olarak ülkelerinden gitmiş ve şartları düzelirse geri dönebilme ihtimalleri olduğu için olabilir mi?

orada mutlular diye zorunlu şartlar yüzünden ülkelerinden mecburen vazgeçtikleri gerçeğini değiştirmiyor.

edit: alıntıladığım entry silinmiş, mutlularsa burayı niye umursuyorlar demişti.
  • kapalılar yine kümelenmiş ayrı takılıyorlar hahahahahaha.

buradan kapalılık üzerinden libarellik kasan bizim tatlı su solcularımız siz yetmez ama evetçi salaklarsınız size ne desem boş, diğer taraftan kapalılara laf ettim diye kuduran takiyeci ibneler sizin yazdıklarınız sadece benim hoşuma gider, 28 şubatmış, yok ikna odalarıymış boşuna martaval okumayın şu memlekette yaptıklarınız ortada hala mağduru oynamayı başabiliyorsunuz ya ben ona şaşırıyorum.

bu arada ülkenin kaynaklarıyla okuyup bir yere gelen kapalı doktorlar hannover buluşmasında yine kümelenmiş ayrı takılıyorlar hahahahahahahahahaha.
  • ben hayatımda türkiye de parkta bahçede toplanan doktor görmemiştim.

sonra 2 defa gördüm. birincisi ilk buluşmadan
    ikincisi de bugün ki paylaşılan
  • türbanlı olanların fetöcü olduğuna kalıbımı basarım.
  • türbanlılar ondan da eksik kalmamış. hiçbir şeyden eksik kalmama hastalıklarını vatanı satarken de tamamlamışlar.
  • olayı vatan hainliğine nasıl getiriyorsunuz, enteresan valla! oradaki türk doktorlar buluşmuş ve anı olsun diye buluşmadan bi kare paylaşmışlar. olay nasıl bu kadar basitçe vatanı satmaya kadar gelebiliyor. 60-70 sene yaşayıp öleceğiz. bu kısa ömrü mutlu bir ülkede, hastalardan gelecek şiddet/ ölüm olmadan, hükümete yaranmak isteyen bir başhekimin mobbingi olmadan tamamlamak istemenin neresi yanlış acaba?!
    ki globalleşme son hız devam ediyor. herkes her yerde çalışabilecek.
  • türk milleti adına ne kadar üzücü bir fotoğraf!
    kendi öz yetişmiş insan gücünü, gerçek servetini elinden kaçırmak, arkalarından da "siktirsinler gitsinler" demek nasıl bir rezilliktir, nasıl bir aptallıktır, nasıl bir ihanettir lan! aklım havsalam almıyor!
    hadi koy bakalım ne kadarını kaç senede yerine koyabileceksen!
    ahhh türk insanı! anan, yavrun, sevdiğin kucağında can verirken "nerede ulan bu doktor" diye anıran gene sen olacaksın, avuçların patlayana kadar alkışladığın nobran siyasiler değil!
  • yolları açık olsun.

kısıtlı ömürlerinde kaliteli ve huzurlu bir ömür sürmek isteyen insanları vatan hainliği ile suçluyorlar, bu noktadayız! örtülü doktorlara saydıranlar da cabası! inancın siyasete alet edildiğinde hemfikiriz lakin her örtülü malum kitle gibi olmak zorunda mı? herkesi bir çuvala sokup tekmelemek, genellemek bu ülkenin virüsü!
hesabın var mı? giriş yap