• milliyetçi/ülkücü yazar olanı bugün, fetö soruşturması kapsamında gözaltına alınmıştır.
  • kendilerine ağıza alınmayacak hakaretler eden insanların laflarını sırf menfaat uğruna sineye çeken tek omurgası kalan varlık.
  • facebook’ta saçmalayan, aklınca siyaset yapan bi herif. fazlası değil
  • bu akşam ayyaş şarkısını dinlediğim kişidir. sözü, klibi, sesi, kılık kıyafeti... ne yaparsa yapsın, ne olur şarkı söylemesin.

aşk bu şarkısını da dinledim. ve görüyorum ki allah tarafından sınandım. inşallah tez zamanda içinde müzik içermeyen bir işe geçer.
  • bursa'da daha çok el cerrahisi ile uğraşan plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi doktoru.
  • arap sevicilerin haz etmediği, terakkiperver yazar. yanilmisliklari ve ozelestirileri yeni nesile ışık oluyor...
  • boş teneke.

zamanında mhp içinde çatışma çıkacak diye bahçeliye bir yazı yazmış. yenicag, habererk, onkibar haftalardır bunu anlatıyorlar. emrinde kaç yüzbin teşkilat mensubu olduğunu bilmediğimiz bahceli, mhp'nin iç meselelerini alper aksoy'dan öğrenecek.

neyse bu muhterem, biraz ünlü oldum, daha da olayım deyip, 2 aydır "bahçeliye açık mektup 23, bahçeliye acik mektup 41" diye yazılar yazıyor. gel gelelim bahceli böyle şeylere çok kızar. kendisi üzerinden prim yapılmasına izin vermez. şimdiye kadar ses çıkarmadı ise, ağzının üzerine şamarı yemek üzeresin demektir.

yani haberim yoktu, sürpriz oldu deme.
  • asıl adı tayyar. arapça diye sildirmiş olabilir. edebi niteliği sıfır olan iki üç tane kifayetsiz kitapla (ağaç israfıyla) senelerce milliyetçi gençlerin parasını yiyenlerden biri. şimdilerde ankara belediyesinden yemleniyor deniyor. kendisini türkçeci ilan ettiği yazılarda bile ya imla hatası ya anlatım bozukluğu yapmakta. hoş zaten ne bekliyorsun ki? osman yüksel serdengeçti hakkında da atıp tutuyor. e be geçkin amcam madem serdengeçtiyi sevmezsin abdürrahim karakoçla ne işin vardı? karakoç ortalama bir akpliden daha akpli değil miydi? serdengeçtiden nefret edip karakoçla aşk yaşamak mı? nasıl bir kafa bu sendeki?

kendisi de tıpkı içinden çıktığı mhpliler gibi. eleştiri görünce silip engelliyor ama profilinde küfürler, hakaretler gırla.
hesabın var mı? giriş yap